אחות החשודה ברצח: חששתי שמשהו יקרה

אחותה של האם, שלפי החשד רצחה את שני ילדיה, יצאה מחקירה במשטרה ואמרה כי החליטה להישאר לישון בבית אחותה כי הרגישה שמשהו רע יכול לקרות. מצבה של האם מוסיף להיות קשה והיא מורדמת ומונשמת

אחותה של האם, החשודה שרצחה את ילדיה בירושלים וניסתה להתאבד, מספרת בשיחה עם חדשות 2 כי חששה שמשהו עלול לקרות ולכן בחרה להישאר ללון בדירתה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע הקשה התרחש בשעות הבוקר המוקדמות, אז התעוררה האחות לקול זעקותיה של האם. כשיצאה מחדרה גילתה אותה כשהיא מנסה לשים קץ לחייה, היא ניסתה להיאבק בה, וכשהבינה כי לא תצליח לעצור בעדה, פנתה לשכן שהזעיק את המשטרה.

האם ושני ילדיה, ארכיון (מתוך הפייסבוק)

כשהגיעו השוטרים לדירה, התגלו מימדי הזוועה - בנה בן ה-7 ובתה בת ה-5 נמצאו בדירה כשסימני דקירה מרובים על גופם. לפרמדיקים של מד"א שצבאו על הזירה, לא נותר אלא לקבוע את מותם של הילדים ולפנות את אמם לקבלת טיפול רפואי בבית החולים הדסה בירושלים.

האחות, רועדת ומבוהלת, הובלה לתחנת המשטרה - שם נשאלה במשך שעות ארוכות על המניע שהביא את האם לבצע את המעשה. כשחזרה לביתה, הבהירה האחות כי החליטה להישאר ללון בדירה משום שחשה שמשהו רע עלול לקרות.

גופות הילדים מפונות, הבוקר (חדשות 2)

בינתיים, התייצב מצבה של האם החשודה, לאחר שנותחה בבית החולים הדסה עין כרם. "מצבה יציב, היא הובאה ליחידה לטיפול נשימתי נמרץ והיא יציבה, מורדמת ומונשמת", אמר פרופ' אבי ריבקינד, מנהל האגף לרפואה דחופה וטראומה במרכז הרפואי הדסה עין כרם לחדשות 2 באינטרנט. "יש עליה חתכים מרובים בידיים בנוסף לצוואר, יכול להיות שהיא ניסתה לשסף את עצמה או שבא מישהו והתנפל עליה".

המשפחה הייתה מוכרת לשירותי הרווחה

תמונה שהעלתה האם לרשת (מתוך הפייסבוק)

במקביל מתגלים פרטים חדשים אודות המשפחה שנראתה לשכניה נורמטיבית לחלוטין. האם, כך מסתבר, הייתה מוכרת לרשויות הרווחה - ואף התלוננה כי היא חווה קשיים עם בנה שלמד בכיתה א' בבית הספר בעיר.

באמצע אוגוסט התקבל דיווח אצל גורמי הרווחה אודות קשיים שיש לאם עם הילד. מיד לאחר מכן גורמי הרווחה יצרו קשר עם האם, והחל הליך בירור והיכרות בשיתוף פעולה מלא של האם. האם נפגשה עם גורמי הרווחה ועם פסיכולוג באופן רציף ושיתפה פעולה בהליך הטיפולי.

רצח הילדים בירושלים - הסיקור המלא:

מתחילת השנה: 8 ילדים נרצחו על ידי הוריהם

חשד: אם רצחה את שני ילדיה וניסתה להתאבד בירושלים

כוחות ההצלה: "האם שכבה, ולצידה גופות ילדיה"

שכנים של המשפחה: היא הייתה אמא טובה ומסורה

האם בפייסבוק: "עת להרוג ועת לרפוא"

האם לגורמי רווחה: "יש לי  קשיים עם בני בן ה-7"