חשד: מטפלת התעללה בקשישה

גבר תיעד את העובדת הזרה המטפלת באמו החולה כשהיא מאכילה אותה ומכה אותה. המשטרה עצרה את המטפלת, בת 49, שקשרה עצמה לאירוע בחקירה

אילוסטרציה (רויטרס)

חשד להתעללות ולתקיפה: תושב בקעת אונו התלונן במשטרת תחנת מסובים על התעללות באמו החולה, בשנות ה-70 לחייה, מצד עובדת פיליפינית המטפלת בה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבן חשד כי המטפלת מכה את אמו, לאחר שהבחין בסימני חבלה על ידה. לכן הוא החליט לתעד את האירוע במצלמה ביתית שהתקין בתוך הדירה. ואכן, הוא צפה בסרט לפני מספר ימים ולטענתו ראה תיעוד של המטפלת מכה את אמו בזמן שהיא מאכילה אותה.

אתמול נעצרה המטפלת, בת 49, על ידי השוטרים. בחקירתה היא קשרה את עצמה לאירוע, והבוקר היא תובא לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרה.

קנו את אמון הקשישים - ואז שדדו אותם

לפני כשלושה שבועות נעצרו בני זוג מהצפון בחשד שקנו בעורמה את אמונם של קשישים ואז שדדו אותם בעשרה מקרים שונים לפחות. השניים, תושבי קריית אתא בשנות ה-50 לחייהם, נתפסו על חם בשעת מעשה.

על פי החשד, בני הזוג נהגו להיכנס לדירות של קשישים במרמה ולגנוב מהם תיקים וארנקים. השיטה דרשה מצדם השקעה לא קטנה: האישה נהגה לעקוב לכאורה אחר קשישים ולהציג את עצמה בפניהם כעובדת של הביטוח הלאומי.

אז, כשקנתה את אמונם, הם אפשרו לה להיכנס לדירה ושם, מתחת לאפם, גנבה על פי החשד תיקים וארנקים. בן זוגה חשוד כי נהג להמתין לה מחוץ לדירה ולאסוף אותה ברכב שאיתו הסתלקו השניים מהמקום. השניים קשרו עצמם לאירועים המיוחסים להם.