שוב: חשוד בפרשת הברנוער נעצר בחשד להפרת תנאי מעצרו

אחד החשודים במעורבות ברצח לפני כארבע שנים נעצר אמש על ידי חוקרי המשטרה. המעצר התרחש לאחר שהחשוד הפר את תנאי מעצר הבית שבהם נדרש לעמוד

אחד החשודים הפר את מעצר הבית (חדשות 2)

הסתבכות נוספת בפרשת הברנוער: אחד החשודים המוחזק במעצר בית נעצר אמש לאחר שהפר את תנאי מעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המשטרה עצרה אתמול (ג') את קרוב משפחתו של חגי פלסיאן, המואשם בביצוע הרצח בברנוער, לאחר שלא עמד בתנאים שהוצבו לו במסגרת מעצר הבית שבו הוחזק. חוקרי המשטרה הבחינו כי הוא חרג מהמגבלות שבהן נדרש לעמוד ולכן עצרו אותו. עו"ד שי שורר המייצג את העצור סירב להתייחס לדברים.

קרוב משפחתו של העצור, חגי פליסיאן, נעצר בחודש יוני האחרון בחשד שביצע את הרצח במועדון הנוער הגאה לפני כארבע שנים, כשירה למוות בשני צעירים ופצע 11 נוספים. בכתב האישום נגדו מתואר כיצד נכנס חגי למועדון ופתח בירי ללא הבחנה מתוך כוונה לנקום על אונס לכאורה, שעבר קרוב משפחתו שהיה קטין באותה שעה על ידי מנהל המקום שאול גנון.

אח נוסף לבית משפחת פליסיאן, יעקב, נעצר אף הוא בחודש יוני בחשד שאנס עורכת דין שהגיעה כדי לבקש ממנו לייצג את אחיו. במהלך דיון בעניינו חשפה המשטרה כי בבדיקת פוליגרף שנערכה לו על ידי החוקרים הוא נמצא דובר אמת ולכן שוחרר בהמשך. בהמשך טען כי עורכת הדין ניסתה להתנקם בו מאחר ולא הסכים כי תייצג את המשפחה.