מכריו של החשוד ברצח דודתו בבאר שבע: "תאונה שעבר לאחרונה השפיעה על התנהגותו"

אתמול עצרה המשטרה את אחיינה של האישה, בת 60, בחשד כי הותקפה על ידו ולאחר מכן נדחפה מחלון ביתה שבקומה השישית. מכריו של החשוד טוענים: "הוא עבר לאחרונה תאונה שהשפיעה באופן שלילי על מעשיו"

המשטרה ממשיכה לחקור את החשד לרצח בבאר שבע: הגבר החשוד ברצח דודתו יובא היום (ד') לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במקביל, מכריו של האחיין מספרים כי לאחרונה הוא נפגע בתאונת דרכים, ומאז משהו השתנה בו. "התנהגותו הפכה לאחרת", סיפר אחד מחבריו והעריך כי "יכול להיות שזה השפיע על מעשיו".

אמש נמצאה אישה כבת 60 מוטלת סמוך לבניין מגוריה ברחוב עמיצור-שמשון בשכונת רמות שבעיר. קרוב משפחתה שאותר בסמוך לזירה נעצר בחשד למעורבות באירוע על ידי שוטרי מרחב נגב - ולפי שעה אינו משתף פעולה עם חוקריו. מפקד מחוז הדרום ניצב יורם הלוי הגיע למקום.

האירוע התרחש אתמול (ג'), סמוך לשעה 20:30. מחקירה ראשונית עולה, כי שכניה של האישה סיפרו ששמעו צעקות בוקעות מדירתה. בזירה נמצאו כתמי דם. לפיכך, עלה החשד שלפיו היא הותקפה ואז נדחפה מהחלון. צוותים של מגן דוד אדום הוזעקו למקום והבחינו באישה המוטלת על הקרקע כשהיא ללא רוח חיים ונאלצו לקבוע את מותה.