חשד לרצח בבאר שבע: אישה הושלכה מקומה 6

המשטרה עצרה את קרוב משפחתה של האישה, בת 60, וכעת נבדק החשד שלפיו היא הותקפה על ידו ולאחר מכן נדחפה מחלון ביתה שבקומה השישית. שכניה של האישה טוענים כי שמעו צעקות בוקעות מדירתה

טרגדיה בבאר שבע: אישה כבת 60 נמצאה מוטלת סמוך לבניין מגוריה ברחוב עמיצור-שמשון בשכונת רמות שבעיר. קרוב משפחתה שאותר בסמוך לזירה נעצר בחשד למעורבות באירוע על ידי שוטרי מרחב נגב - ולפי שעה אינו משתף פעולה עם חוקריו. מפקד מחוז הדרום ניצב יורם הלוי הגיע למקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש הערב (ג'), סמוך לשעה 20:30. מחקירה ראשונית עולה, כי שכניה של האישה סיפרו ששמעו צעקות בוקעות מדירתה. בזירה נמצאו כתמי דם. לפיכך, עלה החשד שלפיו היא הותקפה ואז נדחפה מהחלון. צוותים של מגן דוד אדום הוזעקו למקום והבחינו באישה המוטלת על הקרקע כשהיא ללא רוח חיים ונאלצו לקבוע את מותה.

חשד: הותקפה ונדחפה אל מותה (חדשות 2)

בסוף השבוע האחרון נמצאה גופתו של משה עקבי, בן 54, בסמוך לכפר יעבץ שבלב השרון. מחקירה המשטרה עלה כי רעול פנים הגיע למקום ודקר אותו בפלג גופו העליון. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה נאלצו לקבוע את מותו לאחר זמן קצר.

יום קודם לכן, נמצאה גופת גבר בשנות ה-60 לחייו בקריית מוצקין. על פי החשד הוא נרצח במהלך קטטה בין שיכורים. המשטרה עצרה זמן קצר לאחר מכן שלושה גברים בחשד למעורבות במעשה.