דוקר - ומוודא הריגה: הרצח בחיפה תועד במצלמת האבטחה

סרטון מצלמות האבטחה מהרצח בחיפה בשבוע שעבר שהגיע לידינו חושף את התנהלות אחד החשודים שדוקר, מוודא הריגה ומטשטש ראיות. בינתיים, בימ"ש השלום בחיפה האריך בפעם השנייה את שלושת החשודים ברצח איגור דנדלביץ' תושב העיר. כך זה נראה

דוקר, חוזר לזירה, מוודא הריגה ומטשטש ראיות. לידי חדשות 2 באינטרנט הגיע תיעוד של הרצח בחיפה בשבוע שעבר, במהלכו נדקר למוות איגור דנדלביץ' תושב העיר בן 43. בית משפט השלום בחיפה האריך היום (א') בפעם השנייה את מעצרם של שלושת החשודים ברצח בשבת שעברה. עוברי אורח מצאו אז את גופתו של הנרצח בסמטה בכניסה לבניין מגורים ברחוב הרצל בחיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בצילומי האבטחה מהזירה שהגיעו לידינו ניתן לראות את הרצח האכזרי. החשוד המרכזי נראה דוקר את המנוח, הולך וחוזר עם חפץ, זורק עליו את החפץ ולאחר שהכה ודקר אותו - עזב את הזירה. אחר כך נראה המנוח הולך, מתנדנד וקורס על הרצפה בסמטה.

החשוד נראה שוב חוזר לזירה ומוודא הריגה, דוקר שוב את המנוח, בועט בו פעמיים ואז הולך מהמקום. אחר כך הוא שוב חזר והחל לטשטש ראיות בתוך הזירה, וניסה לנקות אותה. השעות עברו ורק לקראת שבע בבוקר עוברי אורח מצאו את הגופה - והזעיקו את מד"א והמשטרה.

החשוד: "הגנתי על עצמי" (חדשות 2)

החשוד טוען: "הגנתי על עצמי"

החקירה הוטלה על היחידה המרכזית של המשטרה במחוז חוף בראשות ראש הימ"ר אלי אסייג והבלשים החלו באיסוף ראיות מזירת הרצח. על פי החקירה, החשודים ברצח היו שיכורים בעת ביצוע המעשה. עורך דינו של אחד מהם, אולג פרייגל מהסנגוריה הציבורית אמר כי נסיבות האירוע עדיין לא ברורות, וכי מרשו טוען שרצח מתוך הגנה עצמית.

רפ"ק דוד סולומון ראש מחלק רצח בימ"ר חוף אמר כי תעלומת חקירת הרצח הובילה אותנו למספר חשודים שקשרו את עצמם לזירה. "יש לנו ראיות שמצביעות על הקשר שלהם לאירוע. לחלקם יש עבר פלילי, ביצענו כמה פעולות בזירה שהובילו אותנו לחשודים ברצח", ציין. בקרוב יועבר התיק לפרקליטות לקראת הגשת כתב אישום.