חשד לרצח שני בתוך שעות: גופת גבר נמצאה מוטלת בכפר יעבץ

משה עקבי, בן 54, נמצא דקור ועם סימני אלימות על גופו סמוך לבית בכפר יעבץ שבשרון. רק שעות קודם לכן נמצא תושב קריית מוצקין בשנות ה-60 לחייו ללא רוח חיים כשעל גופו סימני אלימות. במשטרה חושדים כי הוא נרצח במהלך קטטה בין מספר אנשים שהיו בגילופין. שלושה בני אדם נעצרו בחשד למעורבות במעשה

רצח שני בתוך שעות. אילוסטרציה (חדשות 2)

חשד נוסף לרצח בתוך שעות: גבר בשנות ה-50 לחייו נמצא מוטל סמוך לביתו בכפר יעבץ שבלב השרון. על גופו של הגבר נמצאו סימני דקירה ואלימות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבוקר (ו') הותר לפרסום שמו של הנרצח: משה עקבי, בן 54. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי סמוך לשעה 23:00 רעול פנים הגיע ודקר גבר בפלג גופו העליון. אנשים שהיו בקרבת מקום הזעיקו את כוחות ההצלה.

פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע נאלצו לקבוע את מותו כעבור זמן קצר. כוחות של תחנת שדות של מרחב השרון הגיעו למקום ופתחו בחקירה של האירוע, והם סורקים את האזור במטרה למצוא את הדוקר.

רצח שני בתוך שעות

מוקדם יותר אתמול נמצאה גופת גבר בקריית מוצקין. תושב העיר בשנות ה-60 לחייו נרצח לפי החשד במהלך קטטה בין שיכורים. המשטרה עצרה שלושה חשודים, בשנות ה-50 לחייהם, בחשד למעורבות במעשה.

פרמדיקים ושוטרי תחנת זבולון שהגיעו לזירת האירוע מצאו הערב את גופתו של האיש ברחוב חנה סנש בעיר, כשעליה סימני אלימות. מותו נקבע במקום. המשטרה ממשיכה בחקירת נסיבות האירוע.