חשד בקריית מוצקין: נרצח במהלך קטטה בין שיכורים

תושב קריית מוצקין, בשנות ה-60 לחייו, נמצא ללא רוח חיים ברחוב חנה סנש בעיר, כשעל גופו סימני אלימות. במשטרה חושדים כי הוא נרצח במהלך קטטה בין מספר אנשים שהיו בגילופין. שלושה בני אדם נעצרו בחשד למעורבות במעשה

חשד לרצח בקריית מוצקין. ארכיון (חדשות 2)

תושב קריית מוצקין, בשנות ה-60 לחייו נרצח היום (ה') לפי החשד במהלך קטטה בין שיכורים. המשטרה עצרה שלושה חשודים, בשנות ה-50 לחייהם, בחשד למעורבות במעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרמדיקים ושוטרי תחנת זבולון שהגיעו לזירת האירוע מצאו הערב את גופתו של האיש ברחוב חנה סנש בעיר, כשעליה סימני אלימות. מותו נקבע במקום. המשטרה ממשיכה בחקירת נסיבות האירוע.

מוקדם יותר היום, במהלך קטטה שפרצה סמוך לסניף הדואר ברחוב הרצל בעיר, נפגע גבר כבן 45 לאחר שנדקר בפלג גופו העליון. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לבית החולים "אסף הרופא" במצב בינוני.

בתחילת השבוע באשיר נג'אר, תושב דבורייה בן 48, פתח בירי ורצח את גרושתו, שתי בנותיו וגבר שעבד עם רעייתו. לאחר אירוע הירי, באשיר שם קץ לחייו.

הבת אמאני, בת ה-15 נפצעה באורח אנוש בתקרית, והרופאים נלחמו על חייה במהלך שלושה ימים. אתמול מתה הנערה מפצעיה. בני משפחתו של נג'אר סיפרו לאחר הרצח כי לא תוקם סוכת אבלים בביתם, והדגישו כי הם מתנערים ממעשיו.