מסתמן: עמנואל רוזן יואשם בשלושה מקרים של הטרדה מינית

בשבוע הבא ייערך דיון מסכם בין נציגי המשטרה לפרקליטות מחוז מרכז, באשר לעבירה נוספת של מעשה מגונה - שמוגדרת "גבולית". פרקליטיו של רוזן: "האם זו המפלצת שהטרידה במשך 10 שנים כל מי שבא עמו במגע - כך על פי הפרסומים שליוו את תחילת הפרשה?"

החקירה בעניינו של העיתונאי עמנואל רוזן על סף סיום, והיום (ב') נודע כי ההחלטה המתגבשת ביחידה המרכזית לחקירות הונאה היא להמליץ להעמיד את רוזן לדין בשלושה מקרים של הטרדה מינית. עם זאת, ישנו חשד למקרה רביעי של מעשה מגונה המוגדר "גבולי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשבוע הבא ייערך דיון מסכם בין חוקרי המשטרה לפרקליטות מחוז מרכז שבו ייבחן המקרה. רק על פי תוצאות הדיון תתקבל ההחלטה אם לכלול בהמלצת המשטרה גם את האירוע הזה. יש לציין כי בסופו של דבר, מי שתקבל את ההחלטה הסופית היא הפרקליטות וייתכן, באופן תיאורטי, שגם ההחלטה הזו עוד תכווץ.

פרקליטיו של רוזן, עורכי הדין ליאור אפשטיין וירון לונדון, מסרו בתגובה: "האם זו המפלצת שהטרידה במשך 10 שנים כל מי שבא עמו במגע - כך על פי הפרסומים שליוו את תחילת הפרשה? מדובר בניסיון לגרד מתחתית התחתית של החבית אירועים שיתבררו כלא פליליים לחלוטין".

רוזן: "מקווה לחזור תוך זמן קצר מאוד למסלול החיים הרגיל"

לפני כחודש וחצי נחקר רוזן לראשונה ביחידה הארצית לחקירות הונאה. בתום שמונה שעות החקירה, הבהיר רוזן כי הוא מקווה שההליך בעניינו יסתיים באופן מהיר ככל האפשר כדי שיוכל "לחזור לשגרת החיים שנקטעה". מבין שורת העדויות שהוגשו בעניינו, נחקר רוזן על ביצוע שלוש או ארבע עבירות בנשים.

"אני שמח מאוד שהגעתי לכאן היום", פתח רוזן את דבריו בצאתו מתחנת המשטרה. "זהו המקום שמה שקובע בו זו האמת ולא הרכילות, העובדות ולא ההכפשה, המציאות ולא השמועות". הוא המשיך והודה למשטרת ישראל על עבודתה. "עברתי חקירה עניינית והוגנת".

רוזן ציין עוד, כי יעשה "כל מה שצריך כדי לסייע לחוקרים לסיים את תהליך החקירה באופן מהיר ככל האפשר כדי שאוכל לחזור תוך זמן קצר מאוד למסלול החיים הרגיל שלי".