חשד: דיילת אמריקנית נאנסה בת"א

לפני כשלושה שבועות התלוננה הדיילת כי הותקפה על ידי שני צעירים ישראלים בחדר המלון שבו השתכנה, לאחר שהכירו במועדון לילה. במשטרה חושדים כי במעשה היו מעורבים שני צעירים נוספים. לפני כיומיים נעצר אחד החשודים שטען כי יחסי המין בוצעו בהסכמה

צילום אילוסטרציה (חדשות 2)

צעירה אמריקנית בשנות ה-20 לחייה, שהגיעה לישראל במסגרת עבודתה כדיילת במטוס, התלוננה לפני כשלושה שבועות על כך שנאנסה במהלך שהותה בארץ. הדיילת, שלא שבה לישראל מאז המקרה, סיפרה כי נאנסה על ידי שני גברים שפגשה בעת שבילתה במועדון לילה בתל אביב. חשוד במעורבות נעצר שלשום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מפרטי החקירה עולה, כי הדיילת עזבה יחד עם שני הצעירים את המועדון והמשיכה אל חדר המלון שבו השתכנה בארץ. שם, על פי החשד, נאנסה על ידי השניים. במקביל, חוקרי המשטרה בודקים חשד, שלפיו בלילה שבו אירע האונס בילו יחד עם הדיילת ושני החשודים שני צעירים נוספים.

החוקרים בוחנים אפשרות ששני הצעירים הנוספים עזבו את חדר המלון בטרם בוצע האונס. עוד נבדק, האם כל המעורבים ובכלל זה גם הדיילת עצמה, היו בגילופין בלילה המדובר.

לפני כיומיים עצרה המשטרה צעיר כבן 26 החשוד שהיה מעורב באונס. בחקירתו טען כי המעשים שיוחסו לו בוצעו בהסכמתה של המתלוננת. בית המשפט הורה על הארכת מעצרו של הצעיר המתגורר בצפון בשמונה ימים נוספים.