חשד: רצח את גרושתו ושתי בנותיו - והתאבד

גבר שהתגרש מאשתו ירה בה למוות בכפר דבורייה בצפון ואז ירה גם בשלוש בנותיו, בנות 16, 15 ו-4. בת ה-15 נפגעה ושתי אחיותיה נהרגו. לאחר מכן ירה למוות בגבר שעובד עם גרושתו - ואז שם קץ לחייו

אירוע קשה בכפר דבורייה (אתר סונרא)

גבר יצא למסע הרג בצפון: בן 48 מהכפר דבורייה ליד עפולה, שהתגרש מאשתו, פתח הבוקר (א') במסע ירי, שבמהלכו רצח על פי החשד את גרושתו, שתי בנותיו וגבר שעובד עם רעייתו ופצע בת נוספת. לאחר מכן, שם קץ לחייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע הקשה החל בשעות הבוקר, אז נמצאו אישה בת 37 ובתה בת ה-4 כשהן פצועות במצב אנוש בבית אבות בכפר. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו באישה פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה. בתה פונתה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "העמק" בעפולה כשהיא סובלת מפגיעות ירי מרובות, והרופאים נאלצו מאוחר יותר לקבוע גם את מותה.

זמן קצר לאחר מכן, מצאו כוחות המשטרה גבר כבן 55, איש אחזקה שעובד בבית האבות עם פגיעות ירי. הוא פונה על ידי כוחות ההצלה לבית החולים העמק בעפולה, שם נקבע מותו.

היישוב דבוריה שבצפון (חדשות 2)

החשוד ירה בעצמו ברכבו

בזירה אחרת, ליד מסגד ישן בכפר, נמצאו שתי בנות נוספות של החשוד, בנות 16 ו-15, כשהן פצועות מירי. אחת מהן פונתה במצב אנוש לבית החולים "העמק" - שם מתה מפצעיה, והנערה השנייה פונתה באמצעות מסוק לבית החולים "רמב"ם בחיפה במצב קשה.

בהמשך נמצאה גופתו של האב החשוד בירי, לאחר ששם קץ לחייו. גופתו נמצאה ברכבו בשטח שבין הכפרים איכסל ודבורייה.

כוחות משטרה רבים הגיעו לזירת הרצח (חדשות 2)

"הייתה המולה גדולה במקום ואנשים מבוהלים"

פרמדיק מד"א שי שלמה, שהעניק טיפול רפואי לעובד התחזוקה בבית האבות סיפר: "כשהגענו לשכונת זייתון הבחנו בגבר בשנות ה-50 כשהוא שוכב בכניסה לבית ירוי עם מספר פצעי ירי בגופו, הוא היה מחוסר הכרה. התחלנו מיד להעניק לו טיפול רפואי ולפנות אותו לבית החולים תוך שאנחנו מבצעים בו פעולות החייאה, מצבו היה אנוש ובכניסה לבית החולים נקבע מותו".

מסוק פינה את אחת הבנות הפצועות (פיוטר פליטר, רמב"ם)

הפרמדיק דודו פחימה, שטיפל בשתי הנערות, אמר: "מצאנו אותן מוטלות על הכביש ולפי התלבושת והתיקים שהיו איתן נראה כאילו היו בדרכן לבית הספר. הן נמצאו כשהן מחוסרות הכרה עם פציעות ירי בראש. אחת מהן הייתה במצב אנוש ואחת במצב קשה. מיד הענקנו להן טיפול רפואי, הרדמנו והנשמנו אותן. את אחת הפצועות העברנו למסוק מד"א שהמתין בסמוך למקום במצב קשה מורדמת ומונשמת ואת הפצועה השנייה פינינו לבית החולים העמק תוך כדי פעולות החייאה, שם נקבע מותה". הוא הוסיף כי "הזירה הייתה קשה, הייתה המולה גדולה במקום ואנשים נראו מבוהלים".