8 פצועים בקרב יריות בכפר בצפון

בקטטה המונית שהתרחשה בכפר פוריידיס שבצפון, נפצעו 7 בני אדם באורח בינוני ואחד באורח קל. במהלך הפינוי נופצה שמשת רכב מד"א על ידי ההמון ששה באזור. המשטרה פתחה בחקירה על מנת לבאר את נסיבות המקרה. ככל הנראה הרקע לירי הוא פלילי

הפצועים פונו לבתי החולים. אילוסטרציה (חדשות 2)

בכפר פוריידיס הנמצא באזור חיפה נפצעו 7 בני אדם באורח בינוני ואחד באורח קל, מירי בגפיהם. חלק מהפצועים פונו לבית החולים הלל יפה וחלק לבית החולים רמב"ם שבחיפה. כוחות משטרה נמצאים באזור על מנת להשיב את הסדר על כנו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

נסיבות המקרה עדיין לא ברורות לחלוטין, אבל ידוע כי האירוע נבע מקטטה המונית שפרצה בכפר. לאחר פנוי כל הפצועים אל בתי החולים, כוחות משטרה שהגיעו לאזור החלו לפעול על מנת להרגיע את הרוחות ובמקביל פתחו בחקירה.

רפי שבע פראמדיק מד"א מחרב שרון סיפר לחשדות 2 באינטרנט: "קיבלנו קריאה במוקד מד"א מרחב שרון, תחילה הודיעו על שלושה פצועי ירי בפוריידיס. נשלחו במהרה שתי נידות טיפול נמרץ. אך כאשר הבנו כי מדובר על מספר פצועים רב יותר, הוחלט על שליחת כוחות נוספים למקום."

"כשהגענו הפצועים היו שכובים על הכביש כשהמוני אנשים מסביבם. רובם ככולם היו בעלי פגיעות ירי בידיים וברגליים ולאחר טיפול ראשוני שניתן להם במקום פינינו ארבעה מהם לרמב"ם ושלושה להלל יפה כשהם במצב בינוני. לאחר מכן זהינו עוד פצוע נוסף שהגיע למקום במצב קל בלבד".

במהלך פינוי הפצועים אמבולנס מד"א הותקף ואחד מחלונותיו נופץ על ידי הקהל הרב ששהה במקום האירוע. כרגע לא ברור מה היו נסיבות הירי - המשטרה פתחה בחקירה.