נעצרו חשודים בשוד נהג המונית שהושלך מרכבו

שני נוסעים שעלו על מונית מלוד לפתח תקווה אמש החלו להכות את הנהג ולאחר מכן השליכו אותו מהרכב ונמלטו. הנהג נפצע בינוני ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. המשטרה עצרה הלילה חשודים במעשה בתוך המונית שנגנבה

נהג מונית נשדד והותקף (חדשות 2)

המשטרה עצרה הלילה (ה') שני חשודים במעורבות בשוד נהג המונית אמש בפתח תקווה, שהושלך מהרכב על ידי שני נוסעים שלקח ופונה לבית החולים במצב בינוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה, כי החשודים עלו על המונית בעיר לוד ונסעו עם הנהג עד לרחוב ויזנבט בפתח תקווה. שם, החלו השניים להכות אותו ולאחר מכן השליכו אותו מכלי הרכב והמשיכו בנסיעה.

למוקד מד"א נמסר תחילה כי מדובר בתאונת דרכים, ועלה חשד כי הקורבן נדרס לאחר שנשדד, אך במשטרה מעריכים כעת כי פציעותיו נגרמו לו מהמכות ומהנפילה על הכביש. "קיבלנו קריאה על הולך רגל שנפגע מרכב", סיפר תומר בר לוי, חובש מד"א. "הוא סיפר שנשדד על ידי שני נוסעים שתקפו אותו ושדדו ממנו את המונית. הוא סובל מחבלות ושפשופים בכל חלקי גופו".

הפרמדיקים העניקו לנהג המונית טיפול ראשוני ופינו אותו במצב בינוני לבית החולים בילינסון בעיר, כשהוא סובל מחבלות בראשו. כוחות גדולים של משטרת מחוז ש"י פתחו בסריקות נרחבות בניסיון לאתר את החשודים לאחר שהמונית נכנסה ככל הנראה לאחר הכפרים באזור. הלילה אותרה המונית עם אחד החשודים, והחשוד השני אותר במכונית שנסעה לפני המונית.