פתח תקווה: נהג מונית נשדד והוצא ממכוניתו

שני נוסעים שעלו על מונית מלוד לפתח תקווה החלו להכות את הנהג ולאחר מכן הוציאו אותו מהרכב ונמלטו מהמקום. הנהג נפצע בינוני ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. במשטרה פתחו במצוד אחר החשודים

נהג מונית נשדד והותקף (חדשות 2)

שוד אלים בפתח תקווה: נהג מונית כבן 60 הותקף הערב (ד') על ידי שני נוסעיו, שהכו אותו ונמלטו עם כלי הרכב. במשטרה עורכים אחריהם מצוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית עולה כי החשודים עלו על המונית בעיר לוד ונסעו עם הנהג עד לרחוב ויזנבט בפתח תקווה. אז החלו השניים להכות אותו ולאחר מכן הוציאו אותו מכלי הרכב והמשיכו בנסיעה.

למוקד מד"א נמסר תחילה כי מדובר בתאונת דרכים, ועלה חשד כי הקורבן נדרס לאחר שנשדד, אך במשטרה מעריכים כעת כי פציעותיו נגרמו לו מהמכות ומהנפילה על הכביש. "קיבלנו קריאה על הולך רגל שנפגע מרכב", סיפר תומר בר לוי, חובש מד"א. "הוא סיפר שנשדד על ידי שני נוסעים שתקפו אותו ושדדו ממנו את המונית. הוא סובל מחבלות ושפשופים בכל חלקי גופו".

הפרמדיקים העניקו לנהג המונית טיפול ראשוני ופינו אותו במצב בינוני לבית החולים בילינסון בעיר, כשהוא סובל מחבלות בראשו. כוחות גדולים של משטרת מחוז ש"י פתחו בסריקות נרחבות בניסיון לאתר את החשודים לאחר שהמונית נכנסה ככל הנראה לאחר הכפרים באזור.