דירת השכנים הוצתה, אורית נספתה

אורית לונדון, צעירה בת 24, נמצאה ללא רוח חיים לאחר ששאפה עשן בשריפה בדירתה בשבוע שעבר בפסגת זאב. היום הותר לפרסום כי היא נפלה קורבן לניסיון הצתה, דווקא של דירת שכניה. המשטרה עצרה שני חשודים במעשה

השריפה בפסגת זאב (דוברות כבאות והצלה)

נספתה בשריפה בגלל ריב לא לה: בית המשפט בירושלים התיר היום (שני) לפרסום את נסיבות מותה של אורית לונדון, הצעירה בת ה-24 שמתה משאיפת עשן בשריפה בביתה בירושלים בשבוע שעבר. על פי החשד, האש פרצה בעקבות הצתה שבוצעה על רקע סכסוך של חשודים עם שכניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היום ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם של שני החשודים במעשה, שנעצרו בשבוע שעבר בחשד שהיו מעורבים בהצתה. ממצאי החקירה מעלים שהצעירה הירושלמית נחנקה למוות מעשן כתוצאה מהצתת הדירה בקומה שמתחת לביתה.

בדירה הזאת התגוררו יהודייה ושני ערבים שלא שהו באותה עת במקום. החשודים שנעצרו אף הם יהודייה ושני ערבים, שמסוכסכים עם שלושת דיירי הבניין. החשודה היהודייה הודתה ואף שחזרה את המעשה.

נסיבות המקרה הותרו לפרסום (דוברות כבאות והצלה)

החקירה מעלה עוד כי בשתי הדירות, זו שהוצתה וזו שבה נספתה הצעירה היהודייה, אין חלונות אוורור, דבר שתרם במידה ניכרת להחמרת מצבה כתוצאה מעשן שחדר לביתה מהדירה שהוצתה מתחתיו. תחילה הוטל צו איסור כולל על הפרטי הפרשה, אך כעת לאחר שהמשטרה סיימה את החלק המשמעותי בחקירה, נחשפו הסיבות הטראגיות שככל הנראה הביאו למותה של הצעירה.