פוענח רצח חלפן הכספים ארנון יעקובזון מ-2009

הותר לפרסום כי נעצרו שלושה חשודים ברצח חלפן הכספים בפתח חנותו בפתח תקווה לפני כארבע שנים. מעצרם של השלושה הוארך בארבעה ימים, ובקרוב יוגש נגדם כתב אישום. השנה הושגה פריצת דרך בחקירה שאפשרה את המעצרים. במשטרה טוענים כי יש די ראיות הקושרות את השלושה לרצח

היום תוגש הצהרת תובע. אילוסטרציה (עיבוד מחשב, חדשות 2)

הותר לפרסום: פוענח רצח חלפן הכספים ארנון יעקובזון בחנותו בפתח תקווה ב-2009. המשטרה עצרה שלושה חשודים בפרשה, והיום תוגש נגדם הצהרת תובע. מעצרם של השלושה הוארך בארבעה ימים כל אחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בחודש מאי בשנת 2009 נרצח ביריות בפתח חנותו ברחוב אנה פרנק בפתח תקווה חלפן הכספים ארנון יעקובזון. מהמקום נלקח סכום כסף גדול. כוחות מד"א פינו אותו במצב אנוש לבית החולים, אך הוא מת שם מפצעיו.

היחידה המרכזית של מחוז המרכז חקרה את הרצח, והשנה הושגה פריצת דרך בחקירה. בתחילת חודש יולי האחרון עצרה המשטרה את ויקטור אלימלך בחשד למעורבות במעשה. בהמשך נעצרו גם מאהר אהווידי, תושב כפר כנא, ועלי דסוקי, תושב כפר קאסם. מעצרם של השלושה, בעלי עבר פלילי, הוארך מספר פעמים.

"להערכתנו, השלושה חברו כדי לבצע שוד שהשתבש, במהלכו נורה למוות ארנון יעקובזון בכניסה לבית העסק שלו", הסבירה רב פקד ענת קצב, ראש מחלק שרון בימ"ר מרכז. המשטרה בודקת חשד לפיו השלושה קשורים גם לניסיון שוד של חנות החלפת הכספים של יעקובזון מספר חודשים לפני הרצח. השוד נכשל, ולא נלקח דבר.

במשטרה אומרים כי יש די ראיות הקושרות את החשודים למעשה, למרות שהם מכחישים כל קשר לרצח. בקרוב צפויה הפרקליטות להגיש נגדם כתב אישום.