המשטרה על הגופה המבותרת במזוודה: "לא מצאנו את הראש"

בדיון שנערך בבית משפט השלום בתל אביב, הודה נציג המשטרה כי ראשה של אילונה דניס, שעל פי החשד נרצחה על ידי איידן דמירהן - עדיין לא נמצא. השופטת דניאלה שריזלי האריכה את מעצרו של החשוד בחמישה ימים נוספים

הראש טרם נמצא (חדשות 2)

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (א') בחמישה ימים נוספים את מעצרו של איידן דמירהן, עובד זר מטורקיה החשוד ברצח אילונה דניס וביתור גופתה. אלא שבדיון שנערך בבית הדין ציין נציג המשטרה כי ראשה של הנרצחת לא נמצא עד היום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך החקירה הנגדית, שאלו פרקליטיו של החשוד, עורכי הדין ניל סיימון ועוז סיני-ארניה את נציג המשטרה בדיון: "את הראש מצאתם?". האחרון השיב בשלילה.

בתחילת השבוע שעבר הוארך מעצרו של דמירהן ב-12 ימים. במהלך הדיון, נמסרה גרסתו שלפיה גרם למותה של דניס באמצעות מכת פטיש בראשה.

החשוד במצלמות האבטחה (חדשות 2)

ניסה להימלט, אך נתפס שעות לפני כן

בחקירתו מסר דמירהן לשוטרים כי בינו לבין דניס, עובדת זרה בת 45 מרומניה, התפתח ריב שבמהלכו ניסתה להכות אותו בפטיש. לדבריו, היא נפגעה בעצמה מהחפץ בשעה שניסה להדוף אותה ואז נפלה וחטפה מכה בראש מהאסלה.

דמירהן טען כי נתקף פאניקה ולא פנה למשטרה כי היה משוכנע שלא יאמינו לו. לאחר מספר שעות החליט לבתר את הגופה בניסיון להעלים ראיות.

כיממה לאחר ביצוע המעשה, הזמין דמירהן כרטיס טיסה לטורקיה, ושהה מאז הרצח בכפר קאסם. הטיסה שבה התכוון להימלט מהארץ המריאה מנתב"ג, אך הוא נתפס מספר שעות קודם לכן.