חשד: סחט מקטינה תצלומי עירום ברשת

תושב טירה בשנות ה-20 לחייו נעצר לאחר שאיים על קטינה שהכיר באינטרנט כי יפיץ תמונות עירום שלה ברשת. "את שייכת לי, אסור לך לדבר עם גברים אחרים", דרש מהצעירה שמיהרה להגיש תלונה למשטרה

דרש תמונות עירום, אילוסטרציה (חדשות 2)

המשטרה עצרה גבר בשנות ה-20 לחייו מטירה החשוד כי איים להפיץ את פרטיה האישיים של קטינה בת 14 אותה הכיר דרך רשת האינטרנט - ואף סחט ממנה תצלומי עירום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השניים הכירו בשבועות האחרונות ברשת, ולאחר מספר ימים של שיחות אינטנסיביות, החליט החשוד כי היא "שייכת לו" ואסר עליה לפנות לגולשים אחרים. לאחר שהבחין כי היא לא נענית לדרישתו, החליט להפיץ פרטים אישיים אודותיה שגרמו לה למבוכה.

כשביקשה ממנו הצעירה כי יחדול ממעשיו, החל החשוד לסחוט אותה ולדרוש ממנה תמונות עירום שלה. הצעירה הסכימה, אך לאחר שקיבל את מבוקשו המשיך לאיים עליה - הפעם בכך שיפיץ את התמונות שזה עתה קיבל.

בעקבות האיומים שהתגברו, והחשש כי תמונותיה האינטימיות ידלפו לרשת, החליטה הצעירה, תושבת איזור המרכז להגיש תלונה למשטרה נגד החשוד, שנעצר זמן קצר לאחר מכן.

במשטרת ישראל מדגישים בעקבות המקרה את הצורך של צעירים שלא לשוחח עם זרים ברשת ולהימנע ככל האפשר ממסירת פרטים אישיים ותמונות.