חשד לרצח בשגב שלום שבדרום: גבר נורה למוות

לבית החולים סורוקה בבאר שבע הובא הבוקר גבר תושב שגב שלום, בשנות ה-40 לחייו שנורה ברכבו. לאחר מאמצי החייאה נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. למקום הוזעקו כוחות משטרה שפתחו בחקירת האירוע. הרקע לאירוע הוא ככל הנראה סכסוך בין משפחות

חשד לרצח בשגב שלום. ארכיון (חדשות 2)

חשד לרצח הבוקר (א') ביישוב שגב שלום שבדרום: גבר בשנות ה-40 לחייו פונה לבית החולים סורוקה בבאר שבע לאחר שעל פי החשד נורה ברכבו. הגבר הובא על ידי בני משפחתו לכניסה ליישוב, משם פונה על ידי צוות של מגן דוד אדום לבית החולים, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש בשכונה 8 ביישוב. למקום הוזעקו שוטרים שפתחו בחקירה והחלו באיסוף ראיות בשטח. טרם נעצרו חשודים במעשה, אולם מהחקירה הראשונית עולה החשד כי הרקע לאירוע הוא ככל הנראה סכסוך ישן בין שתי משפחות.

קריית אתא: גבר נורה למוות

שגב שלום (חדשות 2)

ביום חמישי נורה למוות פראס חוג'ייראת, בן 35 משפרעם, באתר בנייה בשכונת גבעת אלונים בקריית אתא. אדם נוסף ששהה במקום, כבן 22 - נורה אף הוא ונפצע באורח בינוני. פרמדיקים של מד"א מרחב כרמל שהגיעו לזירת האירוע שהתרחש הלילה באתר מיהרו להעניק טיפול רפואי ראשוני לפצועים וביצעו פעולות החייאה בחוג'ייראת, שנורה בפלג גופו העליון. כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו.

האדם האחר שנורה בתקרית אף הוא תושב שפרעם, בן 22. הוא נפצע באורח בינוני ופונה לקבלת טיפול בבית החולים. נסיבות המקרה טרם ברורות אולם במשטרה מעריכים כי שני הגברים שנורו הועסקו כמאבטחים במקום. שוטרי תחנת זבולון פתחו בחקירת האירוע.