נהג אוטובוס טוען: "הותקפתי על רקע לאומני"

שאדי חאדר, העובד כנהג בחברת האוטובוסים "קונקס", פונה לבית החולים פוריה כששיניו שבורות והוא סובל מחבלות בכל חלקי גופו. לדבריו, הוא הותקף בידי ארבעה צעירים שנסעו באוטובוס שבו נהג. "אני מקווה שהמשטרה תעצור את האחראים למעשה האכזרי", אמרה אמו בכאב

שאדי חאדר בביה"ח פוריה (חדשות 2)

נהג אוטובוס מחברת "קונקס" הותקף הערב (ב'), לפי החשד על רקע לאומני, בידי ארבעה צעירים שנסעו באוטובוס שבו נהג. הפצוע, שאדי חאדר (34), תושב כפר וואד אל-חמאם שמצפון לטבריה - פונה לבית החולים פוריה כשהוא סובל מחבלות בכל גופו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הוא הותקף על רקע היותו ערבי", אמרה אמו של הפצוע בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "שברו לו את השיניים ויש לו חבלות בכל הגוף", הוסיפה. "עכשיו בודקים אם יש לו שברים בצלעות. אנחנו בעד דו-קיום וחיים משותפים. אני לא מבינה איך הבן שלי, שיצא לעבודה, מגיע עכשיו לבית החולים במצב הזה. אני מקווה שהמשטרה תעצור את האחראים למעשה האכזרי הזה".

לטענת חאדר, הנוסעים שהסיע השתייכו לזרם חסידות ברסלב. על פי החשד, הם החלו לתקוף אותו כשהגיעו לרמזור אדום באזור מבודד. לדבריו, הם הרביצו לו ואף זרקו אותו מהאוטובוס, זאת לאחר שלאורך כל הנסיעה הקניטו אותו על רקע מוצאו.

נהג האוטובוס טוען שבזמן התקיפה היו ברכב נוסעים נוספים שלא התערבו ולא ניסו למנוע מהתוקפים לבצע את מעשיהם. בשלב מסוים, כשהאוטובוס נעצר, נמלטו התוקפים מהמקום.

מבית החולים פוריה נמסר כי "הפצוע הגיע ונבדק בחדר המיון". מדוברות המשטרה במחוז הצפוני נמסר כי הם "בודקים את הטענות והאירוע נבדק בכללותו".