שדה מריחואנה נתפס סמוך לבנימינה

משטרת זכרון יעקב איתרה שדה מריחואנה הכולל 250 שיחים ושתילים במשקל 70 קילוגרמים ששוויים מוערך בכ-500 אלף שקלים. עם זאת, החשודים עדיין לא נעצרו

שדה המריחואנה שנתפס (דוברות מחוז חוף)

שדה מריחואנה נתפס בשטח חקלאי בין המושבים עמיקם ואביאל, סמוך לזכרון יעקב ובנימינה. שדה המריחואנה הוסתר בין שני היישובים ונתפס במהלך פעילות של בלשי תחנת זכרון יעקב ולוחמי יחידת שחר 101 של מג"ב חוף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת המבצע נתפסו 250 שיחים ושתילים שמשקלם הכולל הינו כ-70 קילוגרמים ומחירם מוערך בשוק בין 450 אלף שקלים לבין חצי מיליון שקלים. ממשטרת זכרון יעקב נמסר כי שני החשודים בגידול הסמים טרם נעצרו.

סמים - בתוך יצירות אמנות (צלם מכס נתב"ג)
רק בשבוע שעבר פורסם כי אנשי היס"מ בנמל התעופה בן גוריון מצאו סמים בתוך תמונות צבעוניות שנשלחו ממקסיקו ובתוך רמקול שנשלח מצרפת. מאחורי שני המשלוחים עמדו על פי החשד שני צעירים תושבי אשדוד, אם כי אין קשר בין השניים. אחד מהם ניסה לכאורה להבריח לארץ סמים מסוג חשיש הודי, והשני ניסה ככל הנראה לייבא יותר מאלף כדורים החשודים כסם מסוג אקסטזי.

השניים נעצרו על ידי בלשי היחידה המרכזית במרחב לכיש כשהגיעו לאסוף את החבילות שהזמינו. החשוד בייבוא החשיש ההודי, בן 27, נחקר והודה במעשה המיוחס לו. "מדובר בשיתוף פעולה מבורך בין כלל הרשויות המביא בסופו של יום להישג נוסף במאבק הבלתי מתפשר בהפצת סמים", אמר מפקד מרחב לכיש, נצ"מ יורם סופר, לאחר מעצרם של השניים.