הותר לפרסום: פורץ שאנס אישה בדירתה – טרם נתפס

אישה בשנות ה-60 לחייה הותקפה לפני כשבועיים וחצי על ידי אלמוני שפרץ לדירתה בתל אביב. לפי החשד, הוא איים עליה בסכין ואנס אותה במיטתה באכזריות. כשנמלט, גנב החשוד את תיקה ואת המכשיר הנייד שלה. שני חשודים נעצרו בפרשה, אך שוחררו. החשוד באונס ובפריצה טרם נלכד

המשטרה ממשיכה במצוד. ארכיון (עזרי עמרם)

פריצה ואונס בלב תל אביב: המשטרה מחפשת אחר אדם החשוד כי פרץ לדירה בבניין מגורים בתל אביב, אנס אישה בשנות ה-60 לחייה ולאחר שדד אותה. כך הותר היום (ב') לפרסום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש לפני כשבועיים וחצי. סמוך לשעה 05:00 לפנות בוקר התלוננה תושבת תל אביב כי בזמן שישנה במיטתה פרץ אלמוני לדירתה בבניין ואנס אותה באכזריות באיומי סכין. לאחר, לפי החשד גנב את תיקה האישי ואת מכשיר הטלפון הנייד שלה. משטרת לב תל אביב פתחה בחקירה ועל הפרשה הוטל אז צו איסור פרסום.

לאחר שערכו סריקות באזור החוקרים מצאו את תיקה של האישה סמוך לדירה. כמו כן ביצעו איכון על הטלפון הגנוב - שהוביל לאיתורם של שני חשודים. השניים נעצרו אלא שכשבוע לאחר מכן התברר כי לשניים אין להם קשר ישיר לאונס ולפריצה.

החשודים טענו כי רק קנו את הטלפון הנייד, שלפי החשד נגנב - והם שוחררו לביתם. החשוד באונס ובפריצה טרם נעצר ובמשטרה ממשיכים בחיפושים אחריו.