אישה שרכבה נשדד באיומים: "הוא דרך את הנשק מול הפרצוף שלי"

פ', צעירה מפתח תקווה, נסעה לחולון והמתינה ברחוב לידיד שאותו אמורה הייתה לאסוף. לפתע התנפל עליה אלמוני רעול פנים, ששדד את רכבה באיומי אקדח. בריאיון לחדשות 2 באינטרנט היא מספרת: "לא האמנתי שזה קורה, זה סרט. כמו בשיקגו - מישהו עם נשק מגיע ושולף אותך מהאוטו". הרכב אותר על ידי מסוק משטרתי, החשוד נמלט

"מישהו עם נשק שלף אותי מהאוטו", פ' משחזר (עזרי עמרם)

פ', בת 25 מפתח תקווה, הגיעה אמש (א') לחולון כדי לאסוף מכר והותקפה על ידי אלמוני רעול פנים ששדד את רכבה באיומי אקדח. בראיון לחדשות 2 באינטרנט היא שחזרה את החוויה המפחידה שעברה: "אני עדיין לא מאמינה שזה קרה, זה כמו סרט. נהיה כאן כמו בשיקגו, לא האמנתי שדברים כאלה יכולים לקרות בישראל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פ' הגיעה ברכבה לרחוב רבי עקיבא כדי לאסוף חבר של חבר ואז הותקפה. "זה היה ב-22:30, הגעתי לבדי והמתנתי לו בתוך הרכב עד שייצא", היא מספרת. "בשלב מסויים ראיתי רעול פנים מתקרב אליי. כשהוא התקרב, שמתי לב שהוא היה עם מסיכת סקי וקפוצ'ון שכיסו את כל הראש - ראו רק את העיניים והפה".

"חשבתי בהתחלה שמדובר במתיחה", היא אומרת, "אבל לא עברו מספר שניות והוא הגיע לדלת האוטו, פתח אותה, נופף באקדח ואמר לי תצאי מהאוטו. כל זה לא היה נראה לי הגיוני - עדיין חשבתי שצוחקים עליי. אמרתי לו 'זוז מכאן, יא סתום'. הוא דרך את הנשק מול הפרצוף שלי ואז הבנתי שהוא רציני".

הרכב אותר נטוש על ידי מסוק

פ' מוסיפה כי באותו הרגע נבהלה, תפסה ביד אחד את הטלפון שלה ויצאה מהאוטו. "הוא הזיז אותי הצידה ונעלם עם הרכב. באותו הרגע אני לא מבינה מה קורה ולקח לי כמה שניות להתעשת. צעקתי את השם של החבר של החבר. יצאו שני אנשים מהבניין, סיפרתי להם את הסיפור והזעקנו משטרה".

בעקבות הדיווח הוזעק מסוק משטרתי, שאיתר את הרכב כשהוא נטוש ליד קיבוץ נצר סירני. השודד נמלט מהמקום, והחקירה המשטרתית של המקרה נמשכת. "גם בבוקר לא האמנתי וגם עכשיו, אני עדיין לא מאמינה שזה קרה. מישהו עם נשק מגיע ושולף אותך מהאוטו", אומרת פ'.