הרוג ושני פצועים בפיצוץ רכב ברחובות

גבר כבן 40 המוכר למשטרה נהרג בפיצוץ במכונית בצומת הרחובות טוכמן וגבריאלוב. שניים נוספים שהיו ברכב נפצעו קשה וקל. כוחות גדולים הגיעו לזירה. הרקע לאירוע: סכסוך בין עבריינים. המשטרה חוקרת

גבר כבן 40 המוכר למשטרה נהרג הערב (שבת) בפיצוץ רכב ברחובות. שניים נוספים שהיו ברכב נפצעו קשה וקל. כוחות גדולים של מגן דוד אדום ומשטרה הוזעקו לזירה. נסיבות האירוע נבדקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש סמוך לשעה 21:20, אז התקבל דיווח על פיצוץ עז שנשמע בצומת הרחובות קלמן גבריאלוב וטוכמן שבעיר. מצבו של ההרוג הוגדר תחילה אנוש, והוא פונה עם יתר הפצועים לבית החולים, אולם כבר בדרכו לשם נאלצו פרמדיקים של מד"א לקבוע את מותו.

גבר אחר, כבן 50, נפצע קשה באירוע. הוא מונשם וסובל מפגיעת ראש ומפגיעה רב מערכתית. מצבה של עוברת אורח כבת 30 מוגדר קל.

2 פצועים אנוש וקשה

"בכביש סמוך לכיכר עמד רכב פגוע לאחר פיצוץ", סיפר פרמדיק מד"א ניר באבאי שטיפל בנפגעים. "סמוך לרכב שכבו שני גברים פצועים, אחד מהם גבר כבן 40. הוא היה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, הוא היה מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים, פינינו אותו תוך טיפול ובדרך נאלצנו לקבוע את מותו".

"הגבר השני היה בהכרה וסבל מפגיעת ראש, פגיעה רב מערכתית וכוויות בגופו, הענקנו לו טיפול רפואי שכלל הנשמה ופינינו אותו לבית חולים כשמצבו קשה", הוא הוסיף. "אישה כבת 30, ככל הנראה עוברת אורח שחלפה במקום, נפגעה קל מההדף ופונתה גם היא לבית חולים לאחר שטיפלנו בה במקום".

זמן קצר לאחר הפיצוץ ברחובות, נזרק רימון רסס לעבר בית ברחוב העמל בחולון. אישה אחת הוגדרה כנפגעת חרדה, אולם היא סירבה להתפנות לטיפול. מסתמן שהרקע לתקרית הוא סכסוך כספי.

שלשום בלילה אירע פיצוץ רכב גם בחדרה. מטען הוצמד למכוניתו של תושב העיר המוכר למשטרה. המכונית חנתה בשכונת מגורים.

ביום שישי בשבוע שעבר נהרג שי בכר (40) ובתו (17) נפצעה קל לאחר שמטען חבלה התפוצץ ברכבם בזמן נסיעה סמוך לתחנת הרכבת סוקולוב בהוד השרון. מהמשטרה נמסר כי הרקע לאירוע הוא פלילי, והאיש מוכר למשטרה. בעבר אף העיד בכר נגד ארגון הפשיעה של משפחת רוחן.

סמוך לשעה 17:00 התקבל הדיווח הראשוני על פיצוץ ברכב ברחוב סוקולוב בעיר, סמוך לתחנת הרכבת. צוות מד"א ירקון שהוזעק למקום פינה את הפצוע לבית החולים בילינסון בפתח תקווה במצב קשה, ומאוחר יותר נקבע מותו. אמבולנס פינה את בתו של הנפגע, כבת 17, במצב קל.