החשוד בדריסה: פחדתי לאבד את משפחתי

בית המשפט האריך בשבוע את מעצרו של אשר אבוטבול החשוד בדריסתה והפקרתה של לולה אמדור ז"ל בבאר שבע. "אני מצטער מעומק ליבי", אמר היום אבוטבול שקשר עצמו למקרה

בית משפט השלום בבאר שבע האריך היום (ו') בשבעה ימים את מעצרו של אשר אבוטבול החשוד בדריסתה ובהפקרתה של לולה אמדור ז"ל, תושבת העיר בת ה-85, שנהרגה בתאונת הפגע וברח הקטלנית לפני כחודש וחצי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היום בצאתו מבית המשפט הביע אבוטבול חרטה על מעשיו ואמר לכלי התקשורת הרבים שליוו אותו כי הוא "מצטער מעומק ליבו על מה שקרה". לדבריו, הוא ברח מזירת האירוע משום ש"פחד לאבד את משפחתו".

אמש בתום חקירה סמויה נעצרו יחד עם אבוטבול ארבעה חשודים נוספים מבני משפחתו שקשרו עצמם לאירוע. כבר בחקירתו הודה אבוטבול במיוחד לו והביע צער על האירוע הקשה.

"מדובר במעשה בזוי ושפל", אמר מפקד מחוז דרום במשטרה, ניצב יורם הלוי שהתייחס היום למעצר החשודים. "עבירה זו אינה שונה בעיני בחומרתה מעבירת רצח".

לדברי מפקד המחוז, "המעשה הלא אנושי של הפקרת אדם בכביש מתבוסס בדמו מבלי לעזור לו או להזעיק עזרה הוא שפל המדרגה האנושית".

הלוי הוסיף: "אמרתי כבר אז כי לא ננוח ולא נרפה עד שנשים את ידינו על מי שביצע את הפשע החמור והנבזי. נאסוף את מיטב הראיות כדי להניח תשתית ראייתית מוצקה לפרקליטות לצורך הגשת כתבי אישום חמורים ביותר כנגד החשודים" .