הברחת סמים – בתוך יצירות אמנות

הותר לפרסום: שני צעירים תושבי אשדוד, אשר אינם קשורים זה בזה, נעצרו באחרונה בחשד לייבוא סמים לישראל. הראשון חשוד שהטמין חשיש הודי בתוך תמונות צבעוניות יצוקות מגבס, והשני חשוד שהחביא כדורי אקסטזי בתוך רמקול

סמים - בתוך יצירות אמנות (צלם מכס נתב"ג)

אנשי היס"מ בנמל התעופה בן גוריון רגילים לאתר ניסיונות של הברחת סמים באמצעים לא שגרתיים, אולם הפעם אפילו הם הופתעו: סמים נמצאו בתוך תמונות צבעוניות שנשלחו ממקסיקו ובתוך רמקול שנשלח מצרפת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאחורי שני המשלוחים עומדים על פי החשד שני צעירים תושבי אשדוד, אם כי אין קשר בין השניים. אחד מהם ניסה לכאורה להבריח לארץ סמים מסוג חשיש הודי, והשני ניסה ככל הנראה לייבא יותר מאלף כדורים החשודים כסם מסוג אקסטזי.

השניים נעצרו על ידי בלשי היחידה המרכזית במרחב לכיש כשהגיעו לאסוף את החבילות שהזמינו. החשוד בייבוא החשיש ההודי, בן 27, נחקר והודה במעשה המיוחס לו. בית משפט השלום באשקלון האריך היום את מעצרו בחמישה ימים. החשוד בייבוא סם האקסטזי, בן 30, נעצר היום, ומחר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט.

"מדובר בשיתוף פעולה מבורך בין כלל הרשויות המביא בסופו של יום להישג נוסף במאבק הבלתי מתפשר בהפצת סמים", אמר מפקד מרחב לכיש, נצ"מ יורם סופר.