התפתחות דרמטית בחקירת רצח האישה שגופתה נמצאה במזוודה

בימים האחרונים השקיעה המשטרה מאמצים גדולים באיתור החשוד ברצח האישה, שגופתה נמצאה מבותרת בתוך מזוודה בדרום תל אביב לפני כמה ימים. המשטרה צפויה לחשוף הבוקר חלק מפרטי הפרשה

"תעלומת המזוודה" בדרך לפענוח? לאחר שלושה ימים של חקירה מאומצת חלה אתמול התפתחות דרמטית בחקירת רצח האישה שגופתה נמצאה מבותרת בתוך מזוודה ברחוב ההגנה בדרום תל אביב. היום (ד') צפויה המשטרה לחשוף חלק מפרטי הפרשה, זאת לאחר שהוטל צו איסור פרסום על פרטי החקירה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עבודת המשטרה בימים האחרונים מתרכזת בעיקר באיסוף חומרי מודיעין כמו צילומי מצלמות אבטחה באזור ותישאול אזרחים שנכחו במקום סמוך למציאת המזוודה. השוטרים משקיעים מאמצים גדולים בניסיון לעלות על עקבותיו של החשוד ברצח.

במקביל, מתנהלת חקירה פנימית בתוך המשטרה, לאחר שבימים האחרונים קיבלו לא מעט ישראלים תמונות של הגופה המבותרת דרך הוואטסאפ והפייסבוק לטלפון הסלולרי שלהם. מפקד מחוז תל אביב ניצב בנצי סאו הורה על הקמת ועדת בדיקה, שתנסה לחקור מי הפיץ את התמונות מתוך הזירה. כבר היום זומנו לתשאול כמה שוטרים שהיו בזירה לאחר הרצח כדי לבדוק אם הם אחראים להדלפת התמונות.

"לא סביר שאיש לא פתח קודם המזוודה" (חדשות 2)

אזרח ניסה להזיז את המזוודה והזעיק את המשטרה

גופת האישה הצעירה התגלתה במזוודה בשבת ברחוב ההגנה בתל אביב כשהיא ערופת ראש. איגור, תושב האזור שעבר במקום הבחין במזוודה בצבע שחור. כשניסה להזיזה מן הדרך - חש שהיא כבדה מאוד ולכן דיווח למשטרה על חפץ חשוד.

למקום הוזעקו חבלני מחוז תל אביב, שפתחו את המזוודה והזדעזעו לראות בתוכה את הגופה המבותרת. לזירת האירוע החלו לזרום כוחות גדולים של משטרה ומגן דוד אדום, שפתחו בסריקות כדי למצוא את האיברים החסרים.