המשטרה: "מצב הגופה לא מאפשר זיהוי"

במשטרה משנים כיוון בחקירת הרצח בדרום תל אביב: החקירה עוברת למישור המודיעיני, כשהשוטרים מתשאלים את עוברי האורח באזור מציאת המזוודה ובה הגופה המבותרת, אוספים צילומים של מצלמות אבטחה מהאזור ומחפשים אחר נעדרות כדי לנסות לזהות את זהות הנרצחת, שכן המצב הקשה של הגופה לא מאפשר את הזיהוי שלה

נמשכת חקירת הרצח בדרום תל אביב. המשטרה טוענת כי המצב הקשה בו הושארה הגופה המבותרת לא מאפשר לזהות את זהותה של הנרצחת. במקביל, המשטרה אוספת צילומי מצלמות אבטחה ומתשאלת את מי שהגיע לאזור בניסיון לפענח את הרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היום בשעות הצהריים התגלתה גופת אישה בשנות ה-30 לחייה בתוך מזוודה ברחוב ההגנה בעיר כשהיא ערופת ראש. איגור, תושב האזור שעבר במקום הבחין במזוודה בצבע שחור. בעת שניסה להזיזה מן הדרך - חש שהיא כבדה מאוד ולכן דיווח למשטרה על חפץ חשוד. "המזוודה הייתה מאוד כבדה, חשבתי שזה חפץ חשוד אז קראתי למשטרה", סיפר האזרח.

למקום הוזעקו חבלני מחוז תל אביב, שפתחו את המזוודה והזדעזעו לראות בתוכה את הגופה המבותרת. לזירת האירוע החלו לזרום כוחות גדולים של משטרה ומגן דוד אדום, שפתחו בסריקות כדי למצוא את האיברים החסרים. תיק החקירה הועבר ליחידה המרכזית של מחוז תל אביב. המשטרה כעת ממתינה לראות האם יגיעו דיווחים על נשים נעדרות בימים הקרובים כדי לנסות ולברר את זהות הנרצחת.

המשטרה ממשיכה לבצע גם בשעות הערב סריקות נרחבות בזירת האירוע וסמוך אליה. הבלשים עוצרים עוברי אורח ומנסים לדלות מהם מידע: האם ראו או שמעו דבר מה יוצא דופן. במקרים מעין אלה המשטרה עוסקת בעיקר בפעילות מודיענית - תשאול, מעבר על מצלמות אבטחה ואיסוף ראיות פורנזיות מזירת האירוע בניסיון לפענח את הרצח.