ההערכה: האישה נרצחה שעות לפני מציאת המזוודה

גורמים במשטרה מעריכים כי הרצח בת"א בוצע במהלך השבת, לכל היותר שעתיים לפני מציאת המזוודה ובה הגופה המבותרת. "בלתי סביר להניח שאיש מדרי הרחוב בתחנה המרכזית החדשה לא היה פותח את המזוודה קודם לכן", הסביר גורם במשטרה

שעות אחרי הרצח בתל אביב, מעריכים היום (ש') גורמים במשטרה כי האישה, שגופתה נמצאה במזוודה באזור התחנה המרכזית החדשה - נרצחה במהלך השבת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גורם במשטרה העריך כי המעשה בוצע שעה עד שעתיים לכל היותר, לפני שאזרח גילה את המזוודה ובה הגופה המבותרת. לדבריו, ההערכה מבוססת הן על מצבה של הגופה, והן על היכרות עם אזור התחנה המרכזית החדשה, בו מסתובבים מכורים לסמים וחסרי בית רבים. "יהיה בלתי סביר להניח שאף אחד מדרי הרחוב לא פתח או הזיז את המזוודה קודם לכן", הסביר.

גופת אישה התגלתה בת"א במזוודה (חדשות 2)

הגופה התגלתה כשהיא ערופת ראש

מוקדם יותר היום התגלתה גופת אישה בשנות ה-30 לחייה בתוך מזוודה ברחוב ההגנה בעיר כשהיא ערופת ראש. אזרח שעבר במקום הבחין במזוודה בצבע שחור. בעת שניסה להזיזה מן הדרך - חש שהיא כבדה מאוד ולכן דיווח למשטרה על חפץ חשוד.

"לא סביר שאיש לא פתח קודם המזוודה" (חדשות 2)

למקום הוזעקו חבלני מחוז תל אביב, שפתחו את המזוודה והזדעזעו לראות בתוכה את הגופה המבותרת. לזירת האירוע החלו לזרום כוחות גדולים של משטרה ומגן דוד אדום, שפתחו בסריקות כדי למצוא את האיברים החסרים. תיק החקירה הועבר ליחידה המרכזית של מחוז תל אביב. 

 "קיבלנו קריאה על זירת אירוע סמוך לתחנת הרכבת ברחוב ההגנה וגילינו אישה כבת 30 ללא רוח חיים עם סימני אלימות קשים. לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה", סיפר שי פנחס, פרמדיק שהגיע למקום.