צעיר בן 27 נרצח ביריות בבת ים

גבר נורה ברח' ירושלים בבת ים. צוותי מד"א שהגיעו למקום מצאו את הגבר ללא דופק ונשימה, ונאלצו לקבוע את מותו. מחקירה ראשונית עולה כי הגבר, בן 27, נורה מספר פעמים בפלג גופו העליון על ידי רוכב קטנוע שנמלט מהזירה. המשטרה פתחה בסריקות לאיתורו, ומעריכה כי הרקע למעשה הוא פלילי

חשד לרצח בבת ים. אילוסטרציה (חדשות 2)

גבר בן 27 נמצא ירוי ברכב ליד ביתו ברח' ירושלים בבת ים. צוותי מד"א שהוזעקו למקום מצאו את הגבר ללא דופק ונשימה, ובסופו של דבר נאלצו לקבוע את מותו. כוחות משטרה רבים הוזעקו לאזור, וסריקות נפתחו אחר היורה. המשטרה מעריכה כי הרקע למעשה הוא פלילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נדב מצנר מדוברות מד"א תיאר את האירוע ואמר כי "סמוך לשעה 3:00 קיבלנו דיווח על גבר שנורה מספר פעמים ברח' ירושלים בבת ים. כשהגענו למקום מצאנו גבר בשנות ה-30 כשהוא ירוי מספר פעמים בתוך רכב. הגבר נמצא ללא נשימה וללא דופק, ונאלצנו לקבוע את מותו".

הירוי, שנמצא ברכב מסוג מזדה, ככל הנראה נורה פעמים רבות על ידי רוכב קטנוע שחלף על פניו. הגבר שנורה נמצא ברכבו כשהוא ירוי פעמים רבות בפלג גופו העליון. בני משפחתו של ההרוג הגיעו מיד למקום ושמעו על המקרה. המשטרה כעת בודקת האם מדובר בסכסוך כנופיות מקומי, שגבה בשנתיים האחרונות את חייהם של יותר מעשרה בני אדם.