חשד: 5 תיירים שדדו תכשיטים בשווי מאות אלפי שקלים בת"א

סוחר תכשיטים שיצא מחנות בכיכר המדינה חש כי יש תקלה ברכבו. הוא עצר בצד, ואז גילה תקר בגלגל שנגרם ממסמר. בזמן שתיקן את הפנצ'ר הבחין לפתע כי תיק ובו תכשיטים בשווי כ-350 אלף שקלים נעלם מהרכב. איתורן שהיה בתיק הוביל את השוטרים לדירה בת"א – שם נעצרו 5 תיירים ממרכז אמריקה בחשד לביצוע השוד

התכשיטים בתיק נעלמו. אילוסטרציה (חדשות 2)

באמצע הביקור בישראל - ביצעו שוד תכשיטים בלב תל אביב: חמישה תיירים ממרכז אמריקה נעצרו בחשד שגנבו תכשיטים יוקרתיים בשווי מאות אלפי שקלים מסוחר תכשיטים בכיכר המדינה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השוד התרחש, לאחר שסוחר תכשיטים יצא מחנות של אחד מלקוחותיו. כשהחל לנסוע הרגיש שיש בעיה ברכב והחליט לעצור בצד. הוא הבחין שיש לו פנצ'ר באחד הגלגלים, בגלל מסמר גדול שחובר לפקק של בקבוק קוקה-קולה. הסוחר החל להחליף גלגל, ובינתיים התגודדו סביבו אנשים רבים שהסיחו את דעתו.

לפתע, הוא שם לב כי תיק גדול, שבו היו תכשיטים יוקרתיים בשווי של כ-350 אלף שקלים - נעלם. למזלו הטוב, בתוך התיק היה גם איתורן - מה שהוביל את השוטרים לדירה ברחוב גורדון בתל אביב.

בחיפוש שערכו בתוך הדירה מצאו השוטרים מתחנת לב ת"א חמישה תיירים ממרכז אמריקה, כשברשותם התכשיטים היוקרתיים שנגנבו. החשודים, שני תיירים מקוסטה ריקה ושלושה ממקסיקו, אחד מהם בעל אשרת שהייה, נעצרו ויובאו היום לדיון בבית המשפט בהארכת מעצרם.