פקח הותקף, המשטרה לא הגיעה: "פשוט ביזיון"

ניסן דיסטילבה, פקח בעיריית קריית גת, הותקף על ידי אדם שקיבל קנס על סך 400 שקלים. אלא שכשניסה הראשון להזעיק את המשטרה - נדהם לגלות כי לובשי המדים לא הגיעו. "התוקף פשוט ברח והשאיר את המותקף מתבוסס בדמו", אמר פרקליטו של דיסטילבה. המשטרה: "ניידת הגיעה אך החשוד עזב את המקום"

כך ייעשה לפקח שהעז לרשום דוח: תושב קריית גת שקיבל קנס של 400 שקלים בלבד החליט לנקום. הוא הגיע לעירייה עם מוט ברזל והכה את הפקח בכל גופו. רק כששאר העובדים התערבו הוא הפסיק. לפקח שהותקף יש כעת טענות גם כלפי המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הוא הגיע עם מוט ונתן לי בגב שלוש חבטות רציניות", סיפר ניסן דסטילבה, הפקח שהותקף. "מההדף עפתי לתוך המשרד". האירוע התרחש לאחר שהחשוד במעשה הגיע לעירייה וניסה לשכנע את הפקח לבטל את דוח. משנתקל בסירוב, עזב את המקום ולאחר שלוש דקות חזר עם מוט ברזל. "הצלחתי להשתלט עליו", אמר דסטילבה. "הוצאתי אותו מהמשרד והושבתי אותו".

אנשי העירייה מיהרו לעזרת הפקח והזעיקו את המשטרה, אך לדבריהם, איש מהמחוז הדרומי לא הגיע. "התוקף פשוט ברח והשאיר את הנתקף מתבוסס בדמו", אמר פרקליטו של דיסטילבה, עו"ד רועי אשר. לבסוף, נקבעו לפקח 40% נכות. עובדה מקוממת היא שמקום התקיפה נמצא במרחק של חציית כביש מתחנת המשטר.

"זה פשוט ביזיון ואכזבה", הדגיש דיסטילבה. החשוד נעצר למשך יומיים ושוחרר למעצר בית. בדיעבד התברר כי לא דיסטילבה הוא שנתן את הקנס, אלא פקח אחר. באמצעות עורך דינו הוא תובע כעת גם את התוקף וגם את המשטרה.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה כי "ניידת הגיעה למקום אך החשוד עזב את המקום. המתלונן הופנה להגשת תלונה בתחנה כשבמקביל נערכו פעולות לאיתור החשוד שנעצר על ידי המשטרה בחלוף מספר שעות".