הוארך מעצר האב החשוד בביצוע מעשים מגונים בבתו

בית משפט השלום בחדרה האריך בחמישה ימים את מעצרו של תושב אחד היישובים באזור, החשוד כי ביים את חטיפת בתו הפעוטה. בחודש שעבר נמצאה התינוקת בת השנתיים משוטטת ברחוב, אך בחקירתם טענו ההורים: "היא נחטפה על ידי פדופיל"

האב בהארכת מעצרו, היום (פוראת נאסר, חדשות 2)

בית משפט השלום בחדרה האריך היום (ד') בחמישה ימים את מעצרו של תושב אחד היישובים באזור, החשוד שביים את חטיפת בתו הפעוטה בתחילת החודש. אתמול נעצר החשוד יחד עם אשתו על ידי חוקרי המשטרה. האישה שוחררה למעצר בית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסיפור נחשף לפני כחודש, אז נמצאה פעוטה כבת שנתיים משוטטת לבדה בשכונת מגוריה באזור חדרה. השכנים, שהבחינו בפעוטה, דיווחו למשטרה שמיד החלה בחיפוש אחר הוריה. לאחר שאותרו הורי הפעוטה, הם טענו כי נחטפה על ידי פדופיל.

חוקרי המשטרה פתחו בחקירה, שהובילה לבסוף למעצרו של האב בעקבות ממצאים שהעידו כי ביים את חטיפתה. נציגי המשטרה טוענים כי ישנם אף ממצאים הקושרים את האב לביצוע עבירות מין בילדה.

עורכת הדין תמי אולמן, המייצגת של האב, אמרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי הוא מכחיש את כל ההאשמות נגדו. "מדובר במשפחה נורמטיבית", ציינה אולמן, "האב והאם לא מוכרים לשירותי הרווחה או למשטרה. אין להם עבר פלילי". בשלב זה הפעוטה הוחזרה לאמו של האב, המטפלת בה בימים אלה.