חשד: גבר ניסה להרעיל את גרושתו

גבר מאזור הדרום חשוד שניסה להרעיל את גרושתו באמצעות החדרת רעל לאוכל שעמד במקרר בביתה. אלא שבתו החיילת תפסה אותו בשעת המעשה - והוא נמלט מהמקום. מאוחר יותר הוא נעצר על ידי השוטרים, ומעצרו הוארך בשבוע

אילוסטרציה (AP)

שוטרי תחנת אופקים עצרו אתמול (ב') גבר בשנות ה-40 לחייו בחשד שניסה להרעיל את אשתו לשעבר באמצעות החדרת רעל למזון שלה. כעבור זמן קצר הוא נלכד והובא לדיון בבית המשפט, שם הוארך מעצרו בשבוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי החשד, הגבר הגיע אתמול לביתה של גרושתו באחד מקיבוצי הדרום, במחשבה שאין איש בבית. הוא הזריק חומר לא ידוע לאוכל שעמד במקרר, ובעודו מחזיק במזרק הריק, הוא הופתע לראות בבית את בתו החיילת שהייתה ביום חופש.

החשוד נמלט מיד מהמקום ואותר לאחר מכן על ידי השוטרים בירושלים, שם נעצר. מעצרו הוארך עד יום שלישי וחקירת המקרה נמשכת.

רק לפני כחודש: ניסיון הרעלה במפעל הפיס

לפני כחודש, נעצרה עובדת בכירה במפעל הפיס בחשד שניסתה להרעיל עובדת בכירה אחרת באמצעות כספית. קצין הביטחון הראשי של מפעל הפיס נדהם כשצפה בסרטי מצלמות האבטחה של הבניין, וראה בבירור על המסך את דמותה של העובדת שופכת בשעת לילה חומר מסוים על דלת משרדה של העובדת השנייה.

אגף החקירות של המשטרה הוכנס לתמונה, והחומר נלקח לבדיקת מעבדה בחו"ל. תוצאות הבדיקה שהתקבלו קבעו כי החומר הוא המתכת הרעילה - כספית. מדובר במתכת רעילה במיוחד, שלא ניתן להשיג אותה בקלות.

לאחר מכן, פשטו חוקרי המשטרה על ביתה של העובדת ששפכה את החומר, עצרו אותה וביצעו במקום חיפוש. משם הם המשיכו לחיפוש במשרדה בבית מפעל הפיס.