חשד: רצח את זוגתו וניסה להתאבד

גבר בשנות ה-20 לחייו חשוד כי דקר למוות את בת זוגו בתל אביב. צוותי מד"א מצאו אותו בזירה במצב קשה כשהוא דקור. מהחקירה עולה כי ככל הנראה פרץ ריב בין בני הזוג, אז דקר הגבר את האישה וניסה לשים קץ לחייו

חשד לרצח בתל אביב: אישה בשנות ה-20 לחייה נמצאה ללא רוח חיים כשסימני אלימות על גופה ברחוב שתולים בדרום העיר. על פי החשד היא נדקרה על ידי בן זוגה שגם ניסה לשים קץ לחייו שלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום מצאו את השניים, נתינים אפריקנים, כשהם במצב קשה, הם ביצעו פעולות החייאה באישה שסבלה מדקירות מרובות בפלג גופה העליון אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה. בן זוגה, גם הוא בשנות ה-20 לחייו, פונה לבית החולים איכילוב בעיר במצב קשה.

"נתקלנו בשני אנשים שסובלים מדקירות והענקנו להם טיפול ראשוני", סיפר רן קלמן, פרמדיק מד"א שהיה מהראשונים שהגיעו לזירה. "נאלצנו לקבוע במקום את מותה של האישה ופינינו בניידת טיפול נמרץ את הגבר כשגם הוא סובל מדקירות בפלג גופו העליון".

זירת האירוע, הבוקר (אלירן חייט)

פאראמדיק מד"א אורי אוחיון, שהגיע בניידת טיפול נמרץ של מד"א ראשון למקום סיפר: "כשהגענו למקום ראינו שני דקורים, צעירה בשנות ה 20, דקורה בפלג גופה העליון, כשהיא מחוסרת הכרה ללא דופק וללא נשימה, הענקנו לה טיפול רפואי בשטח אך לצערנו נאלצנו לקבוע את מותה, במקביל הענקנו טיפול רפואי לצעיר בשנות ה 20 כשהוא דוקר בפלג גופו העליון ופינינו אותו כשהוא בהכרה מלאה במצב קשה לבי"ח איכילוב".

במקביל, הוזעקו למקום כוחות משטרה רבים שהחלו בחקירת נסיבות המקרה. על פי הממצאים הראשונים בזירה עולה החשד כי סכסוך בין בני הזוג הוא שהביא לאירוע האלים. אחיו של החשוד נחקר על ידי חוקרי המשטרה שמנסים להבין האם בין השניים היו מקרי אלימות קודמים וסימני אזהרה שהיו יכולים למנוע את הרצח.

רק לפני כשבועיים נעצר צעיר בן 25 בחשד למעורבות במותה של אישה בת 47, שנפלה אל מותה מחלון הקומה השנייה ברחוב ההגנה בתל אביב. שעות לאחר שנמצאה האישה נעצר הצעיר, שככל הנראה שהה עימה בדירה בעת האירוע כשהוא בגילופין וטען כי מדובר בתאונה.