נעצר "שודד הפתק" מהצפון

המשטרה עצרה הלילה את שודד הבנקים הסדרתי, שבחודשים האחרונים שדד סניפי בנק מזיכרון יעקב ועד הקריות באמצעות פתק שהעביר לפקידים. גם בת זוגו נעצרה בחשד למעורבות, ובדירתה נמצאו ראית הקושרות את השניים לעשרת מעשי השוד. מוקדם יותר השבוע נעצר אדם שנחשד כי הוא "שודד הפתק", אך בחקירתו התברר כי הוא חקיין

עשרות אלפי שקלים נתפסו בדירת החשודים (שי פוקס)

סוף לשוד הבנקים הסדרתי בצפון? בלשי משטרת זבולון עצרו הלילה (ג') בני זוג בשנות ה-40 לחייהם בחשד כי הם אחראים על שוד של עשרה סניפי בנק בצפון הארץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגבר תושב קריית ביאליק, והאישה תושבת חיפה, חשודים כי הצליחו לשדוד עשרות אלפי שקלים מסניפי בנק שונים באזור הצפון - מזיכרון יעקב ועד הקריות. מעשי השוד, שעל פי העדויות בוצעו בכל הפעמים על ידי הגבר, נעשו באמצעות פתק שהועבר לפקידי הבנק. לאחר שקיבל את הסכום הכסף המבוקש, נמלט החשוד רגלית מסניפי הבנק אותם שדד.

החשודים נעצרו במהלך פשיטה שביצעה המשטרה על ביתה של האישה, החשודה במעורבות במעשים. בדירת המגורים שבחיפה מצאו השוטרים ראיות הקושרות את בני הזוג לאירועי השוד, כמו גם יותר מ-7,000 שקלים במזומן, שעל פי החשד נשדדו מסניפי הבנק.

בני הזוג נעצרו לאחר מעקב שבוצע אחריהם במשך מספר ימים, בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לידי המשטרה. הבוקר יובאו החשודים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בקריות.

ביום ראשון האחרון נעצר אדם שנתפס "על חם", בשעה ששדד סניף בנק בקריית חיים, ונחשד כי הוא השודד הסדרתי. אלא שלאחר חקירה הבינו במשטרה כי מדובר בחקיין ששדד אך ורק את הסניף בו הוא נתפס.