אמם של האחים פליסיאן: "כל בניי חפים מפשע"

בנה חגי הואשם ברצח במועדון הברנוער, נגד בנה הבכור יעקב עומדים חשדות לאונס עורכת דין ולפני כשבוע נפל בנה הצעיר אור אל מותו מקומה תשיעית. אמם של האחים פליסיאן התייצבה היום מול המצלמה והפנתה אצבע מאשימה כלפי המשטרה: "רוצים לסגור תיקים, צריכים שיהיו להם נקיפות מצפון"

נאשם ברצח בברנוער, חגי פליסיאן (פייסבוק)

בשבועות האחרונים ניחתו על משפחת פליסיאן מכות כואבות: הבן חגי הואשם ברצח במועדון הברנוער, כדי לנקום על תקיפה מינית שבוצעה לכאורה בקרוב משפחתו, האח הבוגר יעקב חשוד באונס עורכת דין שהתעניינה בניהול התיק של חגי ולפני כשבוע נפל הבן הצעיר, אור, אל מותו - מדירה בקומה תשיעית בעת שעסק בנקיונה. אמם מנסה כעת להתמודד עם המצב הקשה ובריאיון לתכנית "שש עם עודד בן עמי" היא תוקפת את התנהלות המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחילה התייחסה האם לפרשת הברנוער, שבמסגרתה הואשם בנה חגי ברצח, והכחישה מכל וכל את מעורבותו במעשים המיוחסים לו. "אני אישה מאמינה", אמרה. "אסור לשכוח שעדיין מדובר בחשדות כבדים - אבל עדיין חשדות שמופנים נגדו. דבר אחד אני יודעת - הבן שלי חף מפשע".

חשוד באונס, יעקב פליסיאן (חדשות 2)

לשיטתה, משטרת ישראל נטפלת בלי שום סיבה למשפחתה. "היא דאגה לכבוד שלה ורצתה לסגור את תיק חקירת הברנוער", התעקשה האם. "במשך ארבע שנים היא לא הצליחה לפענח אותו ולשם כך לא היה אכפת לה להרוס את חייה של משפחה שלמה". אמם של האחים פליסיאן אומרת כי מדובר בקנוניה "בשיתוף עד המדינה, שהכיר את החשודים וטמן להם מלכודת בשיתוף עם הימ"ר".

"בניי חפים מפשע", אמם של הפליסיאנים (חדשות 2)

כשבוע לאחר שבנה הצעיר אור קיפח את חייו בתאונה שבה נפל ממרפסת הקומה ה-9 של בניין מגורים שנמצא בבנייה, מייחסת האם את נסיבות האירוע הטראגי לחקירת המשטרה בפרשת הרצח במועדון הגאה. "משטרת ישראל צריכה שיהיו לה נקיפות מצפון", היא אומרת. "הבן שלי נהרג בגלל הפרשה העגומה הזו - הוא סיפר לחברים שלו שהוא הולך לעבוד כדי לעזור לאמא שלו לממן את עורכי הדין עבור חגי".