צפו: הווילה היוקרתית הפכה למעבדת סמים

זו וילה יפה בלב אזור בורגני בראשון לציון, אבל הגינון שנתגלה בה היה אחר ולא חוקי - בשווי של כשלושה מיליון שקלים: שתילים רבים של קנאביס מסוג הידרו נמצאו בבית רחב הידיים. כך זה נראה

תושבי שכונת "נווה דקלים" בראשון לציון לא תיארו לעצמם שבווילה היוקרתית הממוקמת בלב השכונה - פועלת מעבדת סמים. בלשי המשטרה שנכנסו לשטח הבית תיעדו חממת סמים גדולה במיוחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבלי שאף אדם ידע או שמע, פעלה בווילה מעבדה משוכללת לצד חממה לגידול סם מריחואנה מסוג הידרו. בעלי הבית הפכו את סלון הווילה, המטבח וחדרי המגורים למעבדות מתקדמות לטיפול בסמים.
לדברי השוטרים, הווילה שאותרה אינה הראשונה שנמצאה ברשותם של החשודים.

לדברי משטרת מחוז המרכז בעלי הבית החזיקו בווילה נוספת באזור עתלית וכן בשלוש מעבדות מפוארות באזור נתניה. שווי הסמיםשנתפס בווילה בראשון לציון הוערך על ידי המשטרה בשלושה מיליון שקלים.

המלחמה בסוריה, חוסר היציבות במצרים והגדר בגבול סיני, מקשות מאד על מבריחי הסמים. הפתרון שמצאו ארגוני הפשע - גידול בבתי המגורים בשכונות. רב-פקד יריב פיינברג, ראש משרד בילוש ומודיעים ממשטרת ראשון לציון הסביר כי "שוויו של קילוגרם סם ההידרו בשוק עומד כיום על בין 60-70 אלף שקלים". לדבריו, המבריחים מצאו דרך להתגבר על היובש, באמצעות שכירת וילות בשכונת יוקרה והופכים אותן למעבדת סמים משוכללת.