נעצר חשוד בפיצוץ ב"טיב טעם" בת"א

אדם שנחשב כיעד מרכזי של משטרת תל אביב בעברו, נעצר יחד עם שלושה בני אדם נוספים בחשד שהיה מעורב בהנחת מטענים בהזדמנויות שונות בסניף המרכול הממוקם מול כיכר רבין בתל אביב. המשטרה חושדת כי הרקע למעשה הוא סכסוך עסקי. מעצרו הוארך בשישה ימים

סניף טיב טעם, ארכיון (Google street view)

המשטרה עצרה היום (ב') אדם בחשד שהיה מעורב בהנחת מטענים בסניף "טיב טעם" ברחוב אבן גבירול שבתל אביב במהלך חודש מרס האחרון. מדובר בעבריין המוכר למשטרה שהיה בעברו יעד מרכזי עבור חוקרי משטרת תל אביב. בית המשפט האריך את מעצרו בשישה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העבריין נעצר בחשד שלקח חלק בשורת פיצוצים שנגרמו בעקבות הנחת מטען בסניף "טיב טעם" מול כיכר רבין שבתל אביב. במהלך חודש מרס, התרחש פיצוץ במקום שגרם להתלקחות שריפה בחנות ולפציעתו של אדם אחד שפונה במצב בינוני לבית החולים.

עשרה ימים לאחר מכן הוזעקו השוטרים פעם נוספת לסניף, זאת בשל דיווח על חפץ חשוד שהתגלה בסמוך לחנות. בעקבות הדיווח הגיעו צוותי שיטור גדולים יחד עם צוותי הצלה וכיבוי אש למקום, שהורו על חסימת הרחובות הסמוכים לתנועה - מה שגרים לעומסי תנועה כבדים במיוחד במרכז העיר.

טביעות אצבעות הובילו למעצר החשודים

עם איתור המטען בסניף "טיב טעם", פתחה המשטרה בחקירה לבחינת נסיבות המקרה. השוטרים הצליחו למצוא טביעות אצבעות על המטען שבסופו של דבר לא התפוצץ, ועצרה את העבריין המוכר ושלושה חשודים נוספים שהיו מעורבים על פי החשד בהנחת המטענים. במשטרה ציינו כי להערכתם הרקע להנחת המטענים הוא סכסוך עסקי, אך יחד עם זאת נבדקים גם כיווני חקירה נוספים.