לילה של אלימות: אירועי דקירה והצתה בצפון ובשרון

שני בני אדם נפצעו מדקירה, שלושה צעירים נעצרו ומכונית אחת הוצתה בלילה של אירועים אלימים ברחבי הארץ. בדליית אל-כרמל ובבאקה אל גרבייה נדקרו שני צעירים על רקע בריונות וסכסוכים קודמים, ובשפרעם הוצת רכב בעקבות סכסוך משפחות

אלימות ברחבי הארץ (דניאל נחמיה, חדשות 2)

מספר אירועים אלימים נרשמו הלילה ברחבי הארץ: תושב דליית אל-כרמל בן 27 נדקר על ידי שלושה צעירים בני 23, ככל הנראה על רקע סכסוך קודם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לחצות הוזעקו שוטרי מרחב חוף וכוחות מגן דוד אדום ליישוב הדרוזי בכרמל, לאחר דווח להם על אירוע הדקירה. הצעיר הפצוע פונה במצב קל לבית החולים רמב"ם בחיפה, בעוד שניים מבין שלושת החשודים בדקירה נעצרו. החשוד הנוסף במעשה צפוי להיעצר במהלך היום.

אירוע אלים נוסף נרשם הלילה בשפרעם, כשצעיר בן 23 תושב העיר הצית רכב של משפחה אחרת. החשוד במעשה נעצר על ידי המשטרה, ויובא הערב לדיון בהארכת מעצרו. מחקירה ראשונית עולה כי הרקע לאירוע או סכסוך בין משפחות.

האלימות הגיעה גם לשרון, כשבבאקה אל גרבייה נדקר הלילה תושב השטחים בן 27, על ידי גבר בן 35, ככל הנראה על רקע בריונות. הפצוע פונה לבית החולים הלל יפה בחדרה כשהוא במצב קל וסובל מדקירות בפלג גופו העליון. החשוד בדקירה טרם נעצר, אך זהותו ידועה למשטרה.