שני עצירים קטינים דקרו את מפקד כלא אופק בפניו

מפקד בית הסוהר אופק שהגיע לסיור במקום הותקף באכזריות על ידי שני עצירים קטינים, בני 16 ו-17, שהשתמשו בדוקרן מאולתר. במהלך ניסיון ההשתלטות עליהם דקרו העצירים שני סוהרים נוספים – אחד מהם נזקק לאשפוז. שוטרי משטרת כפר סבא שהוזעקו למקום פתחו בחקירה

מפקד כלא אופק נדקר בפניו (חדשות 2)

תקרית חמורה בכלא אופק: שני עצירים קטינים תקפו אתמול (ה') את מפקד כלא אופק שהגיעו לביקור ודקרו אותו בפניו. השניים נעצרו ומשטרת כפר סבא פתחה בחקירת המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקיפה הקשה התרחשה אתמול בשעות הצהריים. על פי הערכות, שני הקטינים - בני 16 ו-17 - הכינו מבעוד מועד דוקרן מאולתר. בשלב מסוים ניגש אחד הקצינים שהתלווה לביקור אל הקטינים וניסה ללחוץ את ידיהם, כשלפתע שלף אחד מהם את הדוקרן ודקר את מפקד הכלא בפניו.

הסוהרים שליוו את מפקד הכלא ניסו להשתלט על הנערים, שהמשיכו להשתולל ודקרו שני סוהרים נוספים. אחד מהם נדקר בבטנו ואושפז בבית החולים. לאחר שהצליחו הסוהרים להשתלט על הנערים, הוזעקו שוטרי תחנת כפר סבא למקום, עצרו אותם ופתחו בחקירה פלילית.

בית הסוהר אופק הוא כלא ובית מעצר לבני נוער עד גיל 21, ומאוכלס ברובו על ידי קטינים. שני החשודים בדקירת מפקד הכלא ושני הסוהרים, נידונו לתקופה של שנה-שלוש שנים מאסר בעקבות עבירות אלימות. משירות בתי הסוהר נמסר בתגובה כי מרגע שהטיפול עבר למשטרה, היא פתחה בחקירה.