"הוא עשה לי דברים בכוח, ראיתי אותו בלי מסכות"

3 שנים וחצי לאחר המעשים שביצע בה לכאורה, מציגה המתלוננת נגד ראש עיריית חולון מוטי ששון את גרסתה לאירועים ההם. בשיחה עם חדשות 2 סיפרה האישה, עובדת עיריית לשעבר, על הצלקות, הכאב והפחדים שהיא סוחבת איתה מאז שהותקפה בידי האיש החזק בעירייה

המתלוננת נגד ראש עיריית חולון, מוטי ששון, הציגה היום (שלישי) לראשונה את גרסתה בפרשת עבירות המין שביצע בה, כך לטענתה. בשיחה עם חדשות 2 היא מספרת על הפחדים ועל הצלקות שהותיר בה ששון, שממשיך להכחיש את המיוחס לו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שלוש שנים וחצי לאחר שהותקפה מינית, כך לטענתה, מספרת המתלוננת נגד ששון כיצד האיש החזק בעיריית חולון הרס את חייה. "אני מכירה אותו בדיוק כפי שהוא", סיפרה בשיחה בלעדית עם חדשות 2. "ראיתי כמה הוא חזק. ראיתי מה הוא עושה. ראיתי אותו בלי מסיכות".

בעקבות המעשים שהיא מייחסת לששון, עזבה המתלוננת לדבריה את העירייה, ורק לפני כמה חודשים העזה להתלונן נגדו. "הוא עשה דברים בכוח", טענה. "דברים שלא רציתי שהוא יעשה. המקרה האחרון היה חמור ומזעזע וברחתי. עד היום אין לי קשר עם גבר בגללו".

"אנשים שעזרו לי אמרו שאסור לי לשתוק"

למרות טענותיה כי העבירות בוצעו לפני שנים, את הצלקות היא מספרת כי היא נושאת עד היום. "יום יום אני חיה עם ההרגשה הזאת, אבל לפני כמה חודשים יצא לי לפגוש אותו בהתעמלות אומנותית וראיתי אותו וקיבלתי חום", שחזרה. "הכל חזר אליי. היה לי קשה עם זה. פגשתי בחיים אנשים שעזרו לי ואמרו לי שאסור לי לשתוק. אני לא צריכה לשלם על הטעות שלו".

ששון מצדו טוען כי ההאשמות כולן הן לא יותר מרדיפה פוליטית. בינתיים הגיעו החוקרים לעובדת נוספת בעירייה שהעלתה נגד ראש העיר טענות דומות, וכעת מתכננים במשטרה לעמת את השתיים עמו.

מטעמו של ששון נמסר בתגובה: "מוטי ששון מעולם לא נהג באלימות כלפי אף אדם ולא הטריד אף אישה. מדובר בטענות שקריות. חקירות במדינת ישראל צריכות להתנהל על ידי המשטרה ולא בתקשורת. ראש העיר ממשיך להתרכז בעשייה למען העיר חולון ובטוח שהצדק ייצא לאור".