אחרי פרשת האונס: בעל "אלנבי 44" נעצר בחשד לאונס אחר

חודש אחרי פרשיית אונס אחרת במועדון, המשטרה עצרה את בעליו של "אלנבי 44" לאחר שצעירה התלוננה, כי אנס אותה אתמול בערב כשהשניים שתו לשוכרה. השבוע הוגשו כתבי אישום כנגד שני 3 עובדים שהואשמו באונס של שתי קטינות במועדון

בעל המועדון נעצר, ארכיון (עזרי עמרם, חדשות 2 באינטרנט)

שלושה ימים לאחר שהוגש כתב אישום נגד שלושה מעובדי "אלנבי 44" שבת"א בגין אונס וביצועי מעשי סדום בשתי קטינות, נעצר היום (ה') בעליו של המועדון בחשד לביצוע מעשה אונס נוסף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעות הבוקר התלוננה צעירה בת 19, שלה היכרות מוקדמת עם בעליו של המועדון, במשטרה. לדבריה, בעליו של המועדון פגש בה ואז יצאו יחדיו לבר אחר באזור הטיילת, שם שתו שניהם לשוכרה. לאחר מכן, התלוננה כי החזיר אותה למועדון "אלנבי 44", שם לפי החשד אנס אותה

כשהתעוררה הצעירה בשעות הבוקר, היא פנתה בכוחות עצמה לבית החולים "וולפסון" שבחולון, שם התלוננה כי נאנסה. במהלך היום עצרה המשטרה שוב את בעל המועדון, זאת לאחר שנעצר לפני כחודש בגין שיבוש מהלכי חקירה בנוגע לפרשיית האונס הקודמת שיוחסה לעובדי המקום. במהלך היום האריך בית משפט השלום ת"א את מעצרו של מנהל המועדון עד ליום א'.

כתב אישום נגד 3 מעובדי המקום

לפני כשלושה ימים הגישה פרקליטות מחוז תל אביב כתב אישום נגד שלושת עובדי המועדון ליאור ברכה, בן 22 מבת ים, וסמיון אסתרקין ופאיז דלק בני 20 מתל אביב, בגין ביצוע אונס ושורה של עבירות מין נוספות בשתי קטינות שבילו במועדון בחודש שעבר.

על פי כתב האישום, השניים סיפקו לשתי נערות משקאות אלכוהוליים ללא תשלום במטרה לשכר אותן. בשלב מסוים באותו הלילה השתיים עזבו את המועדון שתויות, אולם ביחד עם עובד נוסף הם יצאו אחריהן ושכנעו אותן להיכנס בחזרה פנימה, שם המשיכו להגיש להן אלכוהול. באזור השעה 8:00 בבוקר הם החלו לבצע בהן שורה של עבירות מין על הספה במועדון, תוך שאחד מהם מתעד את הדברים במכשירו הסלולארי. לאחר מכן המשיכו את המעשים בשירותי המועדון.