הוארך מעצר האב החשוד ברצח שתי בנותיו בדרום: "הוא אכזרי, מה שעשה לבנות מזעזע"

בית המשפט האריך היום את מעצרו של האב החשוד ברצח שתי בנותיו בכפר הבדואי אל-פורעה שבדרום. נציג המשטרה ציין בדיון כי מדובר באחת הפרשות המזעזעות שטופלו במשטרה: "החשוד גם ביצע עבירות של תקיפת בת זוג ותקף את אותן קטינות". בשבוע שעבר הוא נתפס לאחר חיפושים

החשוד ברצח ושתי בנותיו (פאנט, חדשות 2)

בית משפט השלום בבאר שבע האריך היום (ה') ב-13 יום את מעצרו של עלי אמטיראת, החשוד ברצח בנותיו רימאס ואסינאד בכפר הבדואי אל-פורעה בחודש שעבר. בשבוע שעבר הוא נעצר לאחר חיפושים רבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מדובר באחת החקירות הקשות ביותר, המזעזעות ביותר שימ"ר נגב טיפל בזמן האחרון", אמר נציג המשטרה בדיון. "מדובר בחשוד אכזרי ביותר, כאשר חקרנו את הילדים שלו מאישה אחרת, אני עם כל הניסיון שלי ראיתי איך שהם תיארו מה שהוא עשה לבנות, פשוט מזעזע".

על פי המשטרה, כבר במהלך התקופה לפני הרצח, החשוד ביצע מספר רב של עבירות חמורות. "החשוד ביצע מספר חטיפות אכזריות עם נשקים יחד עם קרובי משפחה שלו, וכנגד חלק מאותם חשודים נאשמים כיום הוגש כתב אישום", המשיך הנציג. "החשוד גם ביצע עבירות של תקיפת בת זוג ותקיפת אותן קטינות".

במשך שבועות ארוכים חיפשו אחריו כוחות גדולים של משטרה, בעוד אשתו מסתתרת בדירה בצפון יחד עם ילדיה מחשש לחייה. הוא נתפס לבסוף בתוך מערה, ועלה חשד כי קרובי משפחה עזרו לו להשתחרר. נציג המשטרה אמר כי מעצר החשוד התבצע לאחר שהחשוד נמלט מזירת העבירה: "המשטרה השקיעה הון תועפות על מנת לבצע את מעצרו".

חיה בפחד. אם הילדים עביר דנדיס (פוראת נאסר, חדשות 2)

אם הילדות: "חיה בפחד עם הילדים"

עביר דנדיס, אמם של שתי הבנות שנרצחו ביישוב הבדואי , עדיין נמצאת בדירת מסתור בצפון הארץ עם ילדיה, זאת לאחר שהתבשרה על כך שבעלה לשעבר, החשוד ברצח שתי בנותיה, נעצר לפני מספר ימים. "אני חיה בפחד עם הילדים כל יום", אמרה בריאיון לחדשות 2 באינטרנט, לאחר המעצר.

"אני מרגישה הקלה אבל דבר לא יפצה על שתי הבנות שלי, אני עדיין חיה בפחד ובאימה מחשש שזרועותיו יגיעו אלינו", אמרה אם המשפחה לאחר היוודע דבר מעצרו של האב. "יש את האחים שלו, את ההורים שלו, אני מאוד חוששת ומפחדת. הילדים שלי איתי כאן, אבל אני חיה בפחד".

הזמן עובר, ואם המשפחה מקווה לחזור לביתה הרגיל ולצאת מדירת המסתור. בלבה עדיין זעם על התנהלות משטרת ערד, אך בפיה שבחים רבים לימ"ר: "הם עשו עבודה מסורה ועצרו לבסוף את הרוצח. אני בקשר עם ההורים שלי, אני רוצה לחזור לחיים רגילים, אבל גם זה קשה".

זמן לא רב אחרי שנעצר, היא כבר מייחלת לעונשו של בעלה לשעבר: "אני רוצה שכמו שבאסלאם, על איש כזה יוטל עונש מוות, אבל אני יודעת שבישראל אין דבר כזה, שילך לכלא לכל החיים. אני רוצה מאוד להיות בדיונים בבית המשפט אבל