חשד: שדדו משאית אלכוהול בשווי מיליון ש"ח

שישה חשודים, תושבי טירת הכרמל והקריות, נעצרו בחשד כי שדדו מכולה שהכילה משקאות אלכוהוליים בשווי של כמיליון שקלים. נהג המשאית שהתלוננן תחילה כי המכולה שהוביל נשדדה, נחשד אף הוא במעורבות בתרמית. מעצרם של החשודים המקושרים לכאורה עם משפחת פשע בצפון הוארך עד ליום שלישי

"האלכוהול שנגנב - בשווי מיליון שקלים", א (רויטרס)

המשטרה עצרה היום (א') שישה חשודים במעורבות בגניבת משאית שהכילה משקאות חריפים בשווי של כמיליון שקלים. החשודים, תושבי טירת הכרמל והקריות קשורים על פי החשד לארגון פשיעה הפועל באזור הצפון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני כשבועיים התקבל דיווח בתחנת משטרת חיפה מנהג המשאית שהתלונן כי המכולה שהוביל נגנבה. מדובר במכולה שהכילה בקבוקים ובהם משקאות חריפים מסוג וודקה וורמוט בשווי המוערך במיליון שקלים. נהג המשאית סיפר כי האלמונים ששדדו את המכולה הצמידו את הגרר עליו הועמסה למשאית אחרת ונמלטו.

שוטרי משטרת חיפה עצרו אדם שנחשד במעשה, והעבירו את החקירה לידיהם של בלשי היחידה המרכזית במחוז חוף. במהלך החקירה, התעורר חשדם של אנשי היחידה בנוגע לאמינות תלונתו של הנהג. החוקרים טענו כי קיימת אפשרות שעדותו של נהג המשאית מבוימת וכי הוא שותף בתרמית.

ששת החשודים - מוכרים למשטרה

בעקבות החקירה ביחידה המרכזית במחוז חוף נעצרו שישה בני אדם בחשד כי היו מעורבים בתרמית. השוטרים הבהירו כי החשודים, בני 37-57 המתגוררים בקריות ובטירת הכרמל מוכרים למשטרה מפשעים קודמים.

במשטרה טוענים כי לחשודים קיים קשר למשפחת פשע הפועלת באזור הצפון. מעצרם של השישה הוארך עד ליום שלישי, אולם במשטרה הבהירו כי יבקשו מבית המשפט להאריך בשנית את מעצרם, וכי ימשיכו במקביל במאמצים לאיתור השלל שנגנב.