הוארך מעצרו של החשוד ברצח באילת, המשטרה: לשלוח את הגופה לנתיחה

בית משפט השלום באילת האריך בחמישה ימים את מעצרו של מיי סמפו, החשוד ברצח הטבח, אתמול באילת. בנוסף, הוחלט להאריך את מעצרה של אישה שהייתה עדה למעשה. החשוד עדיין טוען כי הוא ביצע את המעשים כחלק מהגנה עצמית. הוא גם חשוד בנשיאת סכין ושיבוש מהלכי חקירה. המשטרה ביקשה בדיון לערוך לקורבן נתיחה שלאחר המוות

בית משפט השלום בתל אביב האריך הבוקר (א') בחמישה ימים את מעצרו של מיי סמפו, תושב נתניה בן 32, החשוד ברצח טבח המלון באילת אתמול. למעט חשד לרצח, הוא חשוד גם בנשיאת סכין ובשיבוש מהלך החקירה. לבקשת המשטרה, בית המשפט אישר גם להאריך בחמישה ימים את מעצרה של אישה שהייתה עדה לרצח, סיגלית ברינסון בת 32, בחשד לשיבוש מהלכי חקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול טען עורך דינו כי הוא ביצע את המעשה כחלק מהגנה, לאחר שהנרצח תקף אותו עם שברי זכוכית, לאחר שחשוד העיר לו לכאורה על דברים שאמר לאישה ששתתה איתם במקום. עם זאת, במשטרה העריכו כי ריב על אלכוהול הוא זה שגרר לקטטה. בנוסף, המשטרה ביקשה לנתח את גופת הנרצח, כי משפחתו לא נמצאה עד כה.

"הוא הוציא סכין שהייתה בתיקו כחלק מהעבודה שלו כטבח רק כתוצאה מהגנה עצמית. הוא חש בסכנת חיים, האדם שנדקר תקף אותו וניסה לחנוק אותו ולדקור אותו עם הבקבוק השבור", סיפר עו"ד יהונתן רבינוביץ, שמייצג את החשוד מטעם הסנגוריה הציבורית. "יש היכרות מוקדמת ביניהם, מדי פעם הם היו יושבים לשתות ביחד".

זירת הרצח באילת (משטרת ישראל)

החשוד בביצוע הדקירה הוא טבח שעבד במלון בעיר. על פי החשד, הוא לקח סכין מטבח איתו הוא עובד, והגיע יחד עם טבח נוסף, לבית אלמוג, משם יוצאות הסעות העובדים לבתי המלון השונים. לפי עדי ראייה, לאחר שהשניים הגיעו למקום כשהם שתויים, התפתחה ביניהם קטטה, שבמהלכה שלף החשוד סכין מטבח, ודקר בה למוות את הטבח השני שהגיע איתו, תושב פתח תקווה בן 26, המשמש כאמור גם הוא כטבח - אך במלון אחר. לאחר המעשה, הוא ברח מהמקום כשהסכין בידו. על פי המשטרה, לשניים אין עבר פלילי.

בזכות תיאור עדי הראייה, איתר ראש משמרת הסיור שערך סריקות, את החשוד ברצח, כשהוא הולך באחד הרחובות הסמוכים לזירת האירוע. מבית המלון בו עובד החשוד נמסר כי "מדובר בעובד של חברת קבלן שעבד מספר חודשים במלון, אנו משתפים פעולה עם חקירת המשטרה".