עורך דינו של הטבח החשוד שרצח צעיר הבוקר באילת מסביר: "הדקירה הייתה מוצא אחרון"

האירוע באילת: בראיון ראשון לחדשות 2 באינטרנט טוען עורך דינו של החשוד כי הוא פעל מהגנה עצמית לאחר שהנרצח ניסה לדקור ולחנוק אותו. הוא טוען כי הייתה במקום אישה נוספת, ולאחר שהוא ביקש מההרוג להפסיק להטריד אותה – הוא שבר בקבוק בירה וניסה לדקור אותו, והטבח נאלץ להגיב כדי להגן על עצמו

עורך דינו של החשוד ברצח באילת אומר כי הוא דקר את חברו מהגנה עצמית. הנרצח היה שיכור וניסה לדקור אותו. עוד הוא טוען כי הויכוח החל לאחר שהחשוד בדקירה ניסה להגן על אישה שנכחה במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אז מה באמת גרם  לטבח לקחת סכין בשבת בבוקר ולסיים את חייו של חברו? עו"ד יהונתן רבינוביץ' מהסנגוריה הציבורית שמייצג את החשוד אומר היום (ש') בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי הנרצח שתה כמות גדולה של אלכוהול, ולאחר מכן החל לתקוף את הטבח החשוד בדקירתו למוות. "הוא תקף אותו באמצעות בקבוק בירה שבור, ומרשי רק ניסה להגן על עצמו", הוא אומר.

"הוא הוציא סכין שהייתה בתיקו כחלק מהעבודה שלו כטבח רק כתוצאה מהגנה עצמית. הוא חש בסכנת חיים, האדם שנדקר תקף אותו וניסה לחנוק אותו ולדקור אותו עם הבקבוק השבור". לטענת עורך הדין יש היכרות מוקדמת בין השניים: "יש היכרות מוקדמת ביניהם, מדי פעם הם היו יושבים לשתות ביחד".

לטענתו הייתה במקום אישה שהוא ניסה להגן עליה. "הלקוח שלי ביקש מההרוג להפסיק להציק לה, ובעקבות ההערות שלו הנרצח הוא לתקוף אותו והוא נאלץ להתגונן. מרשי לא מכחיש שהוא ביצע את התקיפה, אבל טוען שהיא הייתה מוצא אחרון", מסביר עו"ד רבינוביץ'.

גם הפעם זה נגמר בדקירת סכין, אליוסטרציה (חדשות 2)

דקר את חברו למוות - ונמלט

מוקדם יותר פורסם כי החשוד בביצוע הדקירה הוא טבח בן 30 שעבד במלון בעיר. לקח סכין מטבח איתו הוא עובד, והגיע יחד עם טבח נוסף, לבית אלמוג, משם יוצאות הסעות העובדים לבתי המלון השונים. לפי עדי ראייה, לאחר שהשניים הגיעו למקום כשהם שתויים, התפתחה ביניהם קטטה, שבמהלכה שלף החשוד סכין מטבח, ודקר בה למוות את הטבח השני שהגיע איתו, תושב פתח תקווה בן 26, המשמש כאמור גם הוא כטבח - אך במלון אחר. לאחר המעשה, הוא ברח מהמקום כשהסכין בידו.

בזכות תיאור עדי הראייה, איתר ראש משמרת הסיור שערך סריקות, את החשוד ברצח, כשהוא הולך באחד הרחובות הסמוכים לזירת האירוע. על פי החשד, ריב על אלכוהול הוא זה שהביא לקטטה. בבית המלון אישרו כי החשוד עובד במקום: "מדובר בעובד של חברת קבלן שעבד מספר חודשים במלון, אנו משתפים פעולה עם חקירת המשטרה".

החשוד נפצע תחילה קשה ואז הובהל על ידי פרמדיקים של מד"א לבית החולים "יוספטל" באילת - שם נקבע מותו לאחר כשעה וחצי. המשטרה פתחה בחקירה שכבר העלתה מספר ממצאים ולאחר מכן קיימה הערכת מצב אותה ערך מפקד המרחב, שם הוחלט להטיל את  המשך החקירה על מחלק התשאול של ימ"ר אילת.