חשד לרצח באילת: טבח דקר למוות צעיר

תושב פתח תקווה בן 26 שעובד באחד מבתי המלון באילת נדקר הבוקר למוות על פי החשד, בידי טבח שעובד באחד המלונות בעיר. הוא נפצע קשה ולאחר מכן נקבע מותו בבית החולים יוספטל בעיר. הרקע ככל הנראה לאירוע: ריב על אלכוהול. החשוד ברצח נעצר

זירת האירוע באילת, הבוקר (משטרת ישראל)

עוד מקרה רצח - הפעם בעיר הדרומית אילת: צעיר מהמרכז נרצח הבוקר (ש') על פי החשד בידי טבח כבן 30 ממרכז הארץ. על פי הערכת המשטרה, השניים היו שיכורים והרקע למעשה הוא ככל הנראה ריב על אלכוהול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 07:50 התקבל דיווח על אירוע דקירות בחזית בניין "בית אלמוג" בעיר. מהמקום פונה לבית החולים יוספטל בעיר פצוע קשה כתוצאה מדקירות, תושב פ"ת בן 26 המתגורר באילת ועובד באחד מבתי המלון.

למקום הוזעקו כוחות משטרה רבים בפיקוד מפקד מרחב אילת נצ"מ רון גרטנר, שהחלו בפעולות חקירה וסריקות אחר החשוד. הפצוע מת מפצעיו בבית החולים זמן מה לאחר האירוע. כשעה לאחר מקרה הרצח איתר ראש משמרת הסיור שערך סריקות את החשוד ברצח, כשהוא הולך באחד הרחובות הסמוכים לזירת האירוע.

החשוד, תושב נתניה בן 32 המתגורר באילת, ועובד כטבח באחד מבתי המלון נעצר והובא לחקירה במשטרת מרחב אילת כשברשותו הסכין באמצעותה על פי החשד דקר את הקורבן. בהערכת מצב אותה ערך מפקד המרחב, הוטלה החקירה על מחלק התשאול של ימ"ר אילת.