הרוג בפיצוץ ברכב במגדל העמק

לזירה הוזעקו צוותי מגן דוד אדום רבים מלווים בכוחות משטרה גדולים. פראמדיקים של מגן דוד אדום גלבוע העניקו למשה פורטל, תושב מגדל העמק בן 45, טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים - שם נקבע מותו. צוותי המשטרה פתחו בחקירת נסיבות האירוע ומעריכים כי הרקע פלילי

חשד לחיסול: משה פורטל, תושב מגדל העמק בן 45, נהרג היום (ה') בפיצוץ מטען חבלה ברכב פרטי ברחוב הנשיאים בעיר. המשטרה מעריכה כי פורטל, ששוחרר לאחרונה מהכלא לאחר שריצה מאסר, חוסל בשל עברו הפלילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 16:00 התקבל דיווח על פיצוץ עז שנשמע ברחבי העיר. בדיקה ראשונית העלתה כי הגורם לפיצוץ הוא מטען חבלה שהוצמד לרכבו של פורטל והתפוצץ תוך כדי נסיעה ברחוב הומה אדם. כוחות מגן דוד אדום שהגיעו למקום נאבקו במשך דקות ארוכות על חייו של פורטל, ופינו אותו במצב אנוש לבית חולים העמק בעפולה, אך שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

מקום הפיצוץ (חדשות 2)

"כשהגעתי למקום ראיתי רכב שעולה באש ולידו שרוע פצוע", סיפר פרמדיק איחוד הצלה לחדשות 2. "אחרי שקיבלנו אישור מגורמי הכיבוי בשטח הזזנו אותו למקום בטוח והתחלנו לטפל בו". תחילה דווח על חשש לנפגעים נוספים בפיצוץ, אך לבסוף התברר כי הנפגע היחיד הוא נהג הרכב.

כוחות גדולים מאוד של משטרה, מלווים בחבלנים, סגרו את הזירה לתנועת כלי רכב ופתחו בחקירה של האירוע. במשטרה מעריכים כעת כי עברו הפלילי של פורטל - ששוחרר לאחרונה מהכלא לאחר שריצה מאסר בגין הריגה - הוא הרקע לאירוע.

חשד לניסיון חיסול (sonara.net)

לפני כשבוע: חיסול פלילי בלב פתח תקווה

לפני כשבוע נהרגו אלי עורקבי, בן 35, וערן פרטוש בן 42, תושבי פתח תקווה, ואדם נוסף נפצע באורח קשה מירי שבוצע סמוך לבית ספר "שמעוני" ברחוב משמר הירדן בפתח תקווה. המשטרה פתחה במרדף אחר היורים.

סמוך לשעה 12:00 בצהריים נשמעו יריות בלב העיר. כוחות של מגן דוד אדום במרחב ירקון וכוחות משטרה הוזעקו למקום ומצאו שלושה בני אדם פצועים, שניים מהם במצב אנוש. הפרמדיקים ניסו לבצע בפצועים פעולות החייאה - אך ללא הועיל, שניים מתו מפצעיהם. הפצוע השלישי, בשנות ה-40 לחייו, פונה לבית החולים בילינסון עם פגיעות בחלק גופו העליון והועבר לניתוח.