שלום דומרני ושניים מאנשיו נעצרו בחשד לזיוף ומרמה

המשטרה עצרה הלילה את העבריין הבכיר, יחד עם שניים מאנשיו, בחשד כי זייפו תצהירים בכוונה להמיר דוח תנועה ולהתחמק מתשלום. המעצר התבצע בתום חקירה של יחידת להב 433 יאל"כ, ובהמשך היום יובאו השלושה לדיון בהארכת מעצרם

המשטרה עצרה הלילה את העבריין הבכיר שלום דומרני ועוד שניים מאנשיו בחשד לביצוע עבירה של זיוף בנסיבות מחמירות וקבלת דבר במרמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, דומרני ואנשיו זייפו תצהירים בכוונה להמיר דוּח תנועה וּלְהתחמק מתשלום. השלושה יובאו הבוקר לְבית המשפט והמשטרה תבקש להאריך את מעצרם. המעצר התבצע בתום חקירה שניהלה יחידת להב 433 יאל"כ.

לפני כתשעה חודשים: סוכל ניסיון לפגוע בדומרני

בחודש אוקטובר האחרון הותר לפרסם כי המשטרה הצליחה לסכל תוכנית לחסל את שלום דומרני ועצרה ארבעה חשודים רגע לפני שהוציא את ההתנקשות אל הפועל. על פי החשד, הם אספו נשק ותכננו לפגוע באמצעותו בעבריין הבכיר.

בחודשים שלפני הפרסום ניהלה היחידה המרכזית של מרחב לכיש במחוז דרום, בפיקודו של סנ"צ שמעון פורטל, חקירה מקיפה - בעקבות זריקת רימון לביתו של אחד המעורבים בפרשה באשקלון.

מהמשטרה נמסר כי החקירה התמקדה בארבעה חשודים, חלקם חברים בארגון פשיעה של משפחת מגידיש, שבחודשים שלפני הפרסום ניסו לרצוח באמצעות אמצעי לחימה את אחד מחברי ארגון הפשיעה של שלום דומרני ובין היתר אף תכננו להגיע עם טרקטור שופל לביתו של שלום דומרני במושב עוצם ולירות טיל לעבר הבית.